WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

PUBG: ponad 3 miliony aktywnych w jednej chwili. Gra bije kolejne rekordy

We wrześniu gra przekroczyła próg 1 miliona, w październiku 2 miliony, a pod koniec grudnia wraz z wprowadzeniem wersji 1.0, w jednym momencie było aktywnych ponad 3 miliony graczy. Czy jest granica, jakiej nie uda się przekroczyć PUBG?
Karol Przedpełski
Karol Przedpełski
Materiały prasowe / playbattlegrounds.com / PUBG bije rekordy popularności

Playerunknown's Battlegrounds od początku cieszyło się dużym zainteresowaniem, ale po wypuszczeniu pełnej wersji gra bije kolejne, już własne rekordy. Aktualnie posiada ją ponad 26 milionów graczy, a przez ostatnie dwa tygodnie rywalizowało niespełna 20 milionów. Są to niewyobrażalne liczby, które z dnia na dzień rosną, bo przez ostatni miesiąc ponad 4 miliony amatorów Battle Royal dołączyło do grona graczy. Druga z kolei grą na platformie Steam jest Dota 2, która musi się zadowolić rezultatem 1,29 miliona graczy w jednej chwili (nie przekroczyła 1 miliona od lutego).

PUBG w liczbach (31.12.2017) PUBG w liczbach (31.12.2017)

Ponadto, PUBG Corp może pochwalić się jeszcze innym wynikiem, jaki udało im się osiągnąć. Twórcy wykryli już ponad 1,5 miliona oszustów, którzy byli zmorą uczciwych graczy. Problem zaczynał się pogłębiać, ale jak widać, włodarze nie próżnują i robią, co tylko mogą, aby zapewnić jak najlepsze warunki do gry. Liczba wykrytych oszustów została potwierdzone przez BattleEye, odpowiadające za oprogramowanie do wykrywania "cheaterów"

ZOBACZ WIDEO: Oni zajmą miejsce Borka czy Szpakowskiego? Tak pracują komentatorzy e-sportu

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
twitter.com / inf. własna

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • kibic senior 0
  Myślę że nie dojdziemy do porozumienia. Jeśli uważasz że tenis stołowy i inne wymienione przez Ciebie dyscypliny nie wymagają super kondycji i motoryki to może popytaj tych którzy je trenują...
  Co do szachów, pokera, brydża, kierek, bierek i innych tego typu "sportów" dla mnie nie są to sporty podobnie jak ślęczenie przed komputerem i niszczenie oczu czy nadgarstka.
  I to dla mnie byłoby na tyle, jak mawiał klasyk :)
  Noworocznie pozdrawiam :)

  P.S. Inne nazwy już są - gry komputerowe, planszowe, stolikowe etc.

  Arczi91 Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych. Gry komputerowe to sport, bo doskonalisz w nich swoją sprawność psychiczną. Tak samo jak szachy...Równie dobrze można się zastanawiać czy sporty motorowe są sportami ? Przecież jesteś zamknięty w jakiejś klatce i machasz kółkiem...Zresztą zobacz nawet tenis stołowy nie wymaga od człowieka super przygotowania kondycyjnego i motorycznego, najważniejsze to dobrze posługiwać się paletką - w grach zamiast paletki masz myszkę i klawiaturę :) Dyscyplin, które są zaliczane do sportów, a w praktyce możnaby się zastanawiać czy na pewno to sport jest mnóstwo, nawet na olimpiadzie gimnastyka, golf, bmx, jedziectwo, strzelectwo, saneczkarstwo, a poza np bilard (oczywiście upraszczam pewne rzeczy, ale taki jest stan rzeczy ). Dlatego albo sportem nazywamy tylko te dyscypliny gdzie wymagane są jakieś super nadludzkie siły, motoryka, kondycja, a dla reszty znajdujemy jakieś inne nowe słowo albo zaliczamy gry komputerowe do sportu :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Arczi91 0
  Sport – forma aktywności człowieka, mająca na celu doskonalenie sprawności fizycznych lub psychicznych w ramach współzawodnictwa, indywidualnie lub zbiorowo, według reguł umownych.
  Gry komputerowe to sport, bo doskonalisz w nich swoją sprawność psychiczną. Tak samo jak szachy...Równie dobrze można się zastanawiać czy sporty motorowe są sportami ? Przecież jesteś zamknięty w jakiejś klatce i machasz kółkiem...Zresztą zobacz nawet tenis stołowy nie wymaga od człowieka super przygotowania kondycyjnego i motorycznego, najważniejsze to dobrze posługiwać się paletką - w grach zamiast paletki masz myszkę i klawiaturę :)
  Dyscyplin, które są zaliczane do sportów, a w praktyce możnaby się zastanawiać czy na pewno to sport jest mnóstwo, nawet na olimpiadzie gimnastyka, golf, bmx,
  jedziectwo, strzelectwo, saneczkarstwo, a poza np bilard (oczywiście upraszczam pewne rzeczy, ale taki jest stan rzeczy ).
  Dlatego albo sportem nazywamy tylko te dyscypliny gdzie wymagane są jakieś super nadludzkie siły, motoryka, kondycja, a dla reszty znajdujemy jakieś inne nowe słowo albo zaliczamy gry komputerowe do sportu :)
  kibic senior A co to ma wspólnego ze sportem ? Sportowe Fakty?
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • kibic senior 0
  A co to ma wspólnego ze sportem ? Sportowe Fakty?
  [ 2 komentarze w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×