WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Gfinity Elite Series FIFA 18 oficjalnie!

Gfinity Elite Series to seria turniejów online, w których udział biorą najlepsi gracze FIFA z całego świata. Będzie to pierwsza poważna próba dla zawodników przed najważniejszym turniejem w tym roku, czyli FIFA eWORLD CUP 2018.
Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Materiały prasowe / EA Sports / Na zdjęciu: kadr z gry FIFA

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Rozgrywki Gfinity składają się z trzech etapów: The Challenger Series, The Elite Draft oraz The Elite Series. Aby wziąć udział w pierwszym etapie wystarczy założyć konto i się zapisać. Każdy turniej organizowany jest na 512 uczestników i najlepsza czwórka otrzymuje punkty do rankingu.

Takich turniejów kwalifikacyjnych będzie 30 i dokładnie 30 zawodników zarówno z PS4 jak i Xbox One dostanie się do kolejnej fazy - The Elite Draft. Tutaj każdy gracz jest sprawdzany pod kątem możliwości dalszego uczestnictwa, czyli musi mieć ukończone 16 lat do 23 lutego 2018 roku. Poza tym zawodnicy otrzymują numer zgodnie z pozycją zajętą w rankingu.

Ostatnia faza to The Elite Series. Format wygląda standardowo, czyli powstaje liga, w której gra każdy z każdym. Do półfinałów dostaje się najlepsza czwórka i zwycięzcy grają finał przeciwko sobie. Warto wspomnieć, że faza offline rozgrywa się w Gfinity Esports Arena w Londynie. 

Swoich sił z pewnością spróbują najlepsi z najlepszych, ponieważ zwycięstwo w styczniowej edycja Gfinity Elite Series równa się z uczestnictwem w fazie offline kwalifikacji do FIFA eWorld Cup 2018. Pierwszy turniej odbędzie się już 9 stycznia.

ZOBACZ WIDEO: "Izak": Gry komputerowe są trudniejsze do komentowania, niż piłka nożnaCzy śledzisz rozgrywki w grę Fifa 18?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Gfinity

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×