Neymar z własnym... serwerem w PUBG?

Zdjęcie okładkowe artykułu: East News / ADAM KOZLOWSKI / Na zdjęciu: Neymar
East News / ADAM KOZLOWSKI / Na zdjęciu: Neymar
zdjęcie autora artykułu

Jeszcze nie tak dawno świat obiegły filmiki z Neymarem grającym w Counter Strike: Global Offensive, a tu wychodzi na to, że gracz Paris Saint-Germain ma kolejną grę na celownikiem. I chce mieć w niej własny serwer!

W tym artykule dowiesz się o:

Fenomen PUBG, czyli Playerunknown's Battlegrounds jest niezaprzeczalny - gra posiada średnio około 2 milionów graczy online, a trzeba zaznaczyć, że jeszcze niedawno była w fazie betatestów. Gra, w której stajemy naprzeciw 99 innych graczy i staramy się przeżyć do samego końca, wyraźnie przypadła do gustu piłkarzowi Paris Saint-Germain oraz reprezentantowi Brazylii - Neymarowi. I to chyba do tego stopnia, że korzystając z Twittera zapytał twórców gry o możliwość stworzenia dla niego oddzielnego serwera w grze, na którym piłkarz mógłby rywalizować z innymi zawodnikami.

Tutaj należy zaznaczyć, że w PUBG ludzie rywalizują głównie na oficjalnych serwerach poprzez matchmaking. Natomiast istnieje także opcja grania na serwerach customowych - prywatnych serwerach, które m.in. są z reguły zabezpieczone hasłem i tylko wybrane osoby mogą na nie wejść.

Czy serwer powstanie - tego jeszcze nie wiemy. Pewnym jest za to fakt, że piłkarz chętnie gra w gry komputerowe, czego dowodem są m.in. filmiki z CS:GO, które wstawiał ostatnio na swoim profilu na Instagramie.

ZOBACZ WIDEO: "Izak": Gry komputerowe są trudniejsze do komentowania, niż piłka nożna

Źródło artykułu: