ELEAGUE Major Boston 2018: Space Soldiers wygrało z Misfits

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Counter Strike: Global Offensive
Materiały prasowe / / Counter Strike: Global Offensive

W kolejnym spotkaniu trzeciego dnia ELEAGUE Major Boston 2018 w Counter-Strike: Global Offensive zmierzyły się drużyny Misfits oraz Space Sodiers. Cały pojedynek był bardzo wyrównany. Ostatecznie wygrali zawodnicy z Turcji.

W tym artykule dowiesz się o:

W trzecim meczu zmierzyły się drużyny z dotychczasowym turniejowym rekordem 1:1 (1 wygrana, 1 przegrana) - Misfits oraz Space Soliders. Od początku całe spotkanie było bardzo wyrównane, a żadna z drużyn nie potrafiła wyjść na dłuższe prowadzenie. Początek rywalizacji należał do amerykańskiego zespołu, jednak Space szybko odrobiło straty. Zawodnicy Misfits odpowiedzieli tylko dwoma rundami i pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 6:9.

Początek drugiej połowy również był bardzo zacięty. Przełamanie nastąpiło w 22. rundzie, kiedy to Turcy zdobyli pięć kolejnych punktów i zagwarantowali sobie minimum dogrywkę w tym spotkaniu. Ostateczny wynik to 13:16.

Po zwycięstwie Space Soldiers posiada rekord 2:1 (2 wygrane, 1 przegrana), z kolei Misfits 1:2.

Engin "MAJ3R" Küpeli17-21-461.558.6%0.83

Transmisję z turnieju będzie można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji na kanale Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch: www.twitch.tv/gamertv_pl/.

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.