ELEAGUE Major Boston 2018: bezproblemowe zwycięstwo mousesports. Fenomenalny mecz oskara

W piątym spotkaniu pierwszego dnia fazy grupowej ELEAGUE Major Boston 2018 mousesport bezproblemowo pokonało Astralis 16:2. Fenomenalny mecz rozegrał Tomáš "oskar" Šťastný.

Michał Mielnik
Tomáš Facebook / HLTV / Na zdjęciu: Tomáš
Europejski mix zawodników oraz Duńczycy spotkali się na mapie de_cache. Od początku spotkanie przebiegało pod dyktando mousesports. Astralis nie było w stanie powstrzymać przeciwników. Jedynie dwie rundy w pierwszej połowie poszły po myśli zespołu prowadzonego przez Lukasa "gla1ve" Rossandera. Ostatecznie do przerwy było 13:2. Po zmianie stron niewiele się zmieniło. Zawodnicy mouse pewnie wygrali trzy rundy i zakończyli spotkanie. Bardzo dobry mecz rozegrał Tomáš "oskar" Šťastný, który osiągnął rating na poziomie 2.49! To bardzo rzadko spotykany wynik w rozgrywkach CS:GO.

Chris "chrisJ" de Jong 6-11 -5 49.9 83.3 proc. 0.98

Transmisję z turnieju będzie można oglądać z polskim komentarzem między innymi w telewizji na kanale Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch: www.twitch.tv/gamertv_pl/.

Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.

Czy jesteś zaskoczony tak łatwą wygraną mousesports?