ELEAGUE Major Boston 2018: Virtus.pro uległo fnatic. Polacy przegrali drugie spotkanie na turnieju

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Virtus.pro / Na zdjęciu: członek drużyny Virtus.pro
Facebook / Virtus.pro / Na zdjęciu: członek drużyny Virtus.pro

Podczas drugiego dnia fazy grupowej ELEAGUE Major Boston 2018 w Counter-Strike: Global Offensive zawodnicy Virtus.pro zdecydowanie ulegli drużynie fnatic 16:6. Polacy znajdują się w bardzo trudnej sytuacji.

W tym artykule dowiesz się o:

Drugi dzień fazy grupowej ELEAGUE Major Boston 2018 miał być okazją do odbudowy dla zawodników Virtus.pro po piątkowej porażce z Quantum Bellator Fire. Jednak początek spotkania z fnatic ukazał zupełnie coś innego. Polacy przegrywali już 0:6 i widać było, że nie są w stanie grać na równym poziomie ze Szwedami. Jedynie końcówka pierwszej połowy należała do zawodników VP, ponieważ zdobyli oni trzy rundy z rzędu. Ostatecznie pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 10:5 dla fnatic.

W drugiej połowie Polacy nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Zdołali ugrać tylko jedną rundę. Fnatic wygrało spotkanie 16:6. Virtus.pro znajduje się w bardzo złej sytuacji, ponieważ posiadają rekord 0:2 (0 wygranych, dwie przegrane) i jeżeli w niedzielę przegrają trzeci mecz, to odpadną z amerykańskiego turnieju.