Dr Disrespect odtworzony w znanej grze

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Comicbook.com / Playerunknown's Battleground/Guy 'Dr Disrespect' Beahm - popularny streamer PUBG.
Materiały prasowe / Comicbook.com / Playerunknown's Battleground/Guy 'Dr Disrespect' Beahm - popularny streamer PUBG.
zdjęcie autora artykułu

Bogata możliwość personalizacji postaci to obecnie standard w grach sieciowych. Czasami pozwala to uwolnić kreatywność graczy, z czego skorzystał popularny streamer - Guy "Dr Disrespect" Beahm.

Gry sieciowe oraz esportowe, aby regularnie dostarczać zysków na utrzymanie produkcji, oferują różnego rodzaju kostiumy oraz skórki, które pozwalają na nadanie wirtualnemu alter ego własnej tożsamości.

Dawniej popularne były gry opierające się na sztukach walki tzw. bijatyki. Oprócz gamy różnorodnych postaci reprezentujących inne style walki wręcz, których stroje można było modyfikować, twórcy umożliwiali kreacje własnego wojownika. Taka opcja pozwalała nie tylko na dobór w jaki sposób wojownik ma walczyć, ale także umożliwiała stworzenie idealnych sobowtórów.

Od kilku dni jedną z popularniejszych gier jest Soul Calibur VI. Jest to 20-letnia seria gier wydawanych przez Bandai Namco Entertaiment osadzona w XVI wieku. Amerykański streamer i esportowiec w grze Overwatch Steven "ster" Serge na swoim kanale Twitch transmitował swój mecz online w Soul Calibur VI. Jeden z jego przeciwników wyróżnił się tym, że za sprawą kreatora postaci odtworzył postać streamera PUBG - Guy "Dr Disrespect" Beahm'a, zachowując jego znaki rozpoznawcze - fryzurę, wąsy, okulary przeciwsłoneczne oraz czerwoną kamizelkę odblaskową.

ZOBACZ WIDEO: Esport na igrzyskach olimpijskich? "Obie strony by na tym skorzystały"

Źródło artykułu: