Izako Boars oficjalnie prezentuje dywizję Fortnite. Najlepsi zawalczą o trofea

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fortnite / Fortnite
Materiały prasowe / Fortnite / Fortnite
zdjęcie autora artykułu

W sobotę po południu organizacja Izako Boars oficjalnie ogłosiła powstanie czwartej dywizji w ramach swoich struktur. Tym razem chodzi o grę Fortnite, do której powołali czterech nowych zawodników.

W tym artykule dowiesz się o:

Zespół w grze Fortnite jako czwarty tytuł pojawi się obok takich gier jak Counter-Strike:Global Offensive, PUBG w szeregach organizacji Izako Boars.

Oto nowe nabytki drużyny: Adrian "Dju" Malczyk, Rafał "Shikuni" Goncerzewicz, Patryk "macius" Gałaj oraz Dawid "hacky" Jagielski.

Pierwszym turniejem, w jakim nowe nabytki drużyny będą w stanie się sprawdzić jest Winter Royale - ogólnodostępny turniej dla wszystkich z pulą nagród 1 milionów dolarów.

Izako Boars jest organizacją esportową, która powstała w 2017 roku. Została założona przez jednego z największych influencerów w Polsce, którym jest Piotr "izak" Skowyrski. Od tamtej pory ta prężnie rozwijająca się marka stale poszerza swoje struktury o kolejne gry komputerowe, w których barwy organizacji reprezentują profesjonalni zawodnicy.

Więcej informacji na temat najbliższych celów drużyny ma się pojawić w najbliższym czasie na stronie społecznościowej organizacji na Facebooku.

ZOBACZ WIDEO Roberto Carlos w Warszawie w nowej roli. Sędziował zawody we freestyle'u

[urlz=https://www.facebook.com/izakoboars/]

[/urlz]

Źródło artykułu: