STS ponownie inwestuje w esport. Devils.one z dużym sponsorem!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / STS / Na zdjęciu: Wiktor 'Taz' Wojtas.
Materiały prasowe / STS / Na zdjęciu: Wiktor 'Taz' Wojtas.
zdjęcie autora artykułu

Devils.one (ex Team Kinguin) to nowa, polska organizacja esportowa, której współwłaścicielem jest m.in. legenda sceny Counter-Strike'a Wiktor "Taz" Wojtas. Jednym ze sponsorów drużyny została fira bukmacherska STS.

Zawodnicy Devils.one jako jedyni reprezentanci naszego kraju wystartują w 9. sezonie ESL Pro League - najbardziej prestiżowej ligi świata w grze Counter-Strike: Global Offenisve. W dniu oficjalnej premiery nowej polskiej esportowej organizacji (która do tej pory funkcjonowała w CS:GO jako Team Kinguin) swoje partnerstwo z "diabłami" ogłosił bukmacher Star-Typ Sport.

- STS od lat wyznacza trendy na polskim rynku gier wzajemnych. Stąd jako pierwszy bukmacher w kraju zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty zakłady esportowe oraz transmisje tych wydarzeń w STS TV. Wiedzieliśmy, że to perspektywiczny segment dla naszej działalności. Umocniło to naszą wiodącą pozycję na tym rynku, gdyż obecnie STS jest najbardziej rozpoznawalną firmą bukmacherską wśród odbiorców esportowych w Polsce. Ponadto z roku na rok esport odpowiada za coraz większą część naszych przychodów, znajdując się wśród najpopularniejszych dyscyplin wśród naszych graczy. W 2018 roku odnotowaliśmy w tym segmencie blisko trzycyfrowy wzrost obrotów rok do roku - mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Umowa sponsorska STS oraz Devils.one powoduje, że firma została oficjalnym bukmacherem drużyny. Logotypy STS zostaną umieszczone na koszulkach zawodników, a także mediach społecznościowych i oficjalnej stronie drużyny.

Zobacz także: Śmiała decyzja Team Kinguin. Paweł "dycha" Dycha nowym graczem dywizji CS:GO.

- To, że już w dniu startu nowej organizacji podpisujemy umowę sponsorską z STS to duży sukces. Chcemy działać nieszablonowo, inaczej niż konkurencja i wierzymy, że pierwszą firmą, która na tym zyska będzie właśnie STS. Ta umowa to potwierdzenie, że nasza wizja jest atrakcyjna i wiarygodna dla partnerów biznesowych - mówi Maciej "Sawik" Sawicki, CEO Devils.one.

ZOBACZ WIDEO: Witold Bańka: Powinniśmy wyrzucać oszustów ze sportu

Nie jest to pierwsza umowa STS wchodząca w esport. Wcześniej największy bukmacher w naszym kraju został oficjalnym sponsorem drużyny Izako Boars, zawodnika Pawła "Innocent" Mocka oraz streamera Damiana "Nervariena" Ziaji.

- W obszarze gamingu STS nieustannie zwiększa skalę działalności i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy. Od czterech lat aktywnie wspieramy zawodników indywidualnych, drużyny i organizacje esportowe. Sponsoring Devils.one, topowej drużyny CS:GO, której poczynania śledzi ogromna rzesza kibiców, jest dla nas ważnym elementem obecności w świecie sportów elektronicznych. Jednocześnie jest to także realizacja wcześniejszych deklaracji wsparcia dalszej profesjonalizacji rodzimego esportu - kończy Mateusz Juroszek.

Zobacz także: "Czarne diabły" wchodzą do gry! To ma być nowa potęga w polskim esporcie

Obecny skład Devils.one wygląda następująco: - Wiktor "Taz" Wojtas - Jacek "MINISE" Jeziak - Karol "rallen" Rodowicz - Mikołaj "mouz" Karolewski  - Paweł "dycha" Dycha

- Mariusz "Loord" Cybulski - trener

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Devils.one będą najlepszą polską drużyną w CS:GO?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)