CS:GO: Games Clash Masters. AVANGAR rezygnuje z występu w Gdyni

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Turniej Games Clash Masters
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Turniej Games Clash Masters
zdjęcie autora artykułu

Największymi gwiazdami zbliżającego się Games Clash Masters miał być kazachski zespół AVANGAR. Jednak ku rozczarowani polskich fanów Counter-Strike'a, triumfatorzy Blast Pro Series oraz wicemistrzowie berlińskiego majora w Gdyni się nie pojawią.

"Jest nam smutno, że musimy to ogłosić, ale w przyszłym tygodniu nie będziemy mogli wystąpić na Games Clash Masters 2019. Ostatnie tygodnie okazały się bardzo ciężkie i wyczerpujące dla naszych graczy. Przygotowania i udział w dwóch wielkich turniejach LAN-owych nie były łatwe zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Drużyna bardzo potrzebuje odpoczynku od dużych i angażujących rozgrywek LAN-owych, bo zdrowie zawodników jest dla nas priorytetem.

Czytaj także: Zbliża się V4 Future Sports Festival 2019. W grze między innymi Virtus.pro

Chcemy szczerze przeprosić wszystkich fanów, drużyny z którymi mieliśmy się zmierzyć oraz organizatorów za to, że nie pojawimy się w Gdyni. Mamy nadzieję, że to zrozumiecie.Teraz czas na krótki odpoczynek, abyśmy wkrótce mogli wrócić z nową energią do walki!"

Czytaj także: CS:GO. BLAST Pro Series Moscow 2019. AVANGAR wygrał rosyjsko-kazachski finał

Takie oświadczenie gracze AVANGAR przekazali organizatorom turnieju Games Clash Masters. Oznacza to, że do rywalizacji zaproszona zostanie nowa, ósma drużyna. Póki co nie wiadomo jeszcze kto zajmie miejsce organizacji z Kazachstanu. Organizatorzy nie mają jednak wiele czasu na zapełnienie luki, gdyż sam turniej startuje już 20 września.

Pełna lista uczestników Games Clash Masters 2019

FURIA  Sprout  Berlin International Gaming  Aristocracy  x-kom AGO  Illuminar Gaming  DreamEaters

ZOBACZ WIDEO: Mistrzostwa Europy siatkarzy. Muzaj o fantastycznym dopingu kibiców. "Już pod halą widzieliśmy tłumy Polaków. Serce rośnie"

Źródło artykułu: