Terminarz Polskiej Ligi Esportowej

Aktualne spotkania w PGE Dywizji Mistrzowskiej i LOTTO Dywizji Profesjonalnej w Counter-Strike: Global Offensive organizowane przez Polską Ligę Esportową. Wszystko w jednym miejscu dla wiernych kibiców.

Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
kadr z gry Counter-Strike Facebook / Na zdjęciu: kadr z gry Counter-Strike

Terminarz PGE Dywizji Mistrzowskiej
 
Rozgrywki rundy wiosennej zaplanowane są na siedem kolejek do połowy maja. Następnie zostaną rozegrane spotkania finałowe i zostanie wyłoniony najlepszy zespół PGE Dywizji Mistrzowskiej.

6. kolejka PGE Dywizji Mistrzowskiej 6. kolejka PGE Dywizji Mistrzowskiej
Aktualna tabela
PGE Dywizja Mistrzowska runda wiosenna 2021 PGE Dywizja Mistrzowska runda wiosenna 2021
W rozgrywkach PGE Dywizji Mistrzowskiej biorą udział najlepsze polskie drużyny Counter-Strike: Global Offensive. Zwycięzcą poprzedniej, ubiegłorocznej rundy rozgrywek i aktualnym mistrzem Polskiej Ligi Esportowej jest zespół PACT.

Terminarz PLE.GG Valorant Nations Circuit

Rozgrywki rundy wiosennej potrwają do końca maja. Przewidziano siedem kolejek spotkań po których okaże się, który zespół jako pierwszy sięgnie po trofeum mistrzowskie w tej nowej lidze.

3. kolejka PLE.GG Valorant 3. kolejka PLE.GG Valorant
Aktualna tabela

W rozgrywkach udział biorą cztery zespoły z Polski - Avez, Illuminar, Mad Dog's PACT oraz XPG Invicta Gaming a także cztery drużyny o składzie międzynarodowym - eSuba, HEET, Nexus Gaming i Sampi.

PLE.GG Valorant Nations Circuit PLE.GG Valorant Nations Circuit
Terminarz LOTTO Dywizji Profesjonalnej Rozgrywki rundy wiosennej zaplanowane są na siedem kolejek do drugiej maja. Następnie zostaną rozegrane spotkania finałowe i zostanie wyłoniony najlepszy zespół LOTTO Dywizji Profesjonalnej. Zwycięzcy awansują do wyższej ligi PGE Dywizji Mistrzowskiej.
7. kolejka LOTTO Dywizji Profesjonalnej 7. kolejka LOTTO Dywizji Profesjonalnej

Aktualna tabela

W ramach LOTTO Dywizji Profesjonalnej ścierają się młode talenty z zawodowej areny Counter-Strike: Global Offensive. W ubiegłorocznej rundzie rozgrywek tę ligę wygrały zespoły PGE Turów Zgorzelec oraz Pompa Team, które awansowały do PGE Dywizji Mistrzowskiej.
LOTTO Dywizja Profesjonalna runda wiosenna 2021 LOTTO Dywizja Profesjonalna runda wiosenna 2021
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×