KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

LOTTO Dywizja Profesjonalna - podsumowanie 4. kolejki i zapowiedź następnej

LOTTO Dywizja Profesjonalna zbliża się do półmetka, ale młode talenty nie zwalniają tempa, a każde kolejne spotkanie to spora dawka esportowych emocji w ich wykonaniu.
Sławomir Serafin
Sławomir Serafin
esport Polska Liga Esportowa / esport

4. kolejkę rozegraną w dniach 12-13 kwietnia rozpoczęły zmagania Team Esca Gaming i M1 Eden. Pierwszy punkt trafił do Esca Gaming – drużyna po pięknym comebacku wygrała 16:12 na mapie Nuke. Następnie zawodnicy M1 Eden doprowadzili do remisu. Ostatecznie jednak spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 i zwycięstwem Esca Gaming.

Później do walki stanęli przedstawiciele CLEANTmix i Moonday Games. Komentatorzy zgodnie stwierdzili, że takiego zestawienia map jeszcze nie było – pierwsza seria odbyła się bez Nuke i Traina! To nie koniec niespodzianek, bo już ta runda zakończyła się rekordowym wynikiem. CLEANTmix wygrało z Moonday Games miażdżącą przewagą 16:1. Chwilę po spektakularnym zwycięstwie CLEANTmix ponownie pokonało przeciwników – tym razem 16:9 na mapie, która wybrali oponenci.

Następnego dnia na wirtualnych mapach najpierw zameldowali się zawodnicy Oleju Napędowego i arrMY. Śmiało możemy stwierdzić, że otwarcie na de_train powoli staje się już swoistą tradycją naszych rozgrywek. Przedostatni mecz 4. kolejki był pokazem taktycznych umiejętności Tarczyński Protein Team i PL123. Mimo świetnego strzału Bożydara, PL123 przegrało na wszystkich mapach LOTTO Dywizji Profesjonalnej, a dwukrotny wynik 16:13 Tarczyński Protein Team oznacza pierwszą porażkę PL123 na koncie.
Na finał kolejki na serwerze obecni byli TP X Monster i Dr Pepper Team. Pierwsza runda poszła dość gładko i z pewnością niezwykle szybko zespołowi Dr Pepper Team, który wygrał 16:2 na mapie własnego wyboru. W rezultacie czwarta kolejka LOTTO Dywizji Profesjonalnej zakończyła się bez większych niespodzianek, czyli pewną wygraną Dr Pepper Team (2:0).

LOTTO Dywizja Profesjonana runda wiosenna 2021 LOTTO Dywizja Profesjonana runda wiosenna 2021

Gratulacje dla wszystkich drużyn! Aktualny stan tabeli można zobaczyć tutaj. A już 19 kwietnia rusza 5. kolejka Lotto Dywizji Profesjonalnej. Co czeka nas w kolejnym tygodniu? Szczegółowy harmonogram rozgrywek prezentuje się następująco:

Poniedziałek 19/04

18.00 PL123 v arrMY
21.00 M1 Eden v TP X Monster

Wtorek 20/04

15.00 Tarczyński Protein Team v CLEANTmix
18.00 Dr Pepper Team v Olej Napędowy
21.00 Moonday Games v Team Esca Gaming

Bądźcie z nami na twitch.tv/ple_gg!

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×