KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Hearthstone z nowym trybem! "Najemnicy" powiewem świeżości

W nowym, darmowym trybie gry z elementami RPG gracze tworzą drużyny złożone z kultowych postaci z całego uniwersum Hearthstone i nie tylko. Gracze otrzymują do dyspozycji ponad 50 najemników.

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
logo Hearthstone Najemnicy Materiały prasowe / Na zdjęciu: logo Hearthstone Najemnicy
Nowy tryb Hearthstone - "Najemnicy" - łączy w sobie walkę w stylu RPG z głęboką i długoterminową progresją. W "Najemnikach" na pierwszy plan wysuwają się kultowe postaci ze świata Hearthstone. Gracze mogą werbować i ulepszać swoich ulubionych bohaterów i złoczyńców oraz wyposażać ich w potężny ekwipunek, a następnie dowodzić nimi w bataliach na śmierć i życie.

W we wspomnianym trybie gracze zbiorą drużyny składające się z sześciorga bohaterów i podejmą się wykonywania przeznaczonych dla jednego gracza zleceń - losowo generowanych serii bitew, których punktem kulminacyjnym jest starcie z potężnymi bossami. Po każdej zwycięskiej bitwie wszyscy bohaterowie w drużynie zdobywają doświadczenie, dzięki któremu wzrasta ich moc, a oni sami wraz z awansem na kolejne poziomy uzyskują dostęp do nowych umiejętności. Po ukończeniu pełnego zlecenia gracze zdobywają skrzynkę ze skarbami zawierającą monety najemników, które można wykorzystać do wytworzenia dodatkowych bohaterów lub ulepszenia posiadanych już najemników.

Grono najemników (liczące sobie w dniu premiery ponad 50 bohaterów) zostało zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić graczom jak największą kreatywność przy tworzeniu drużyn dzięki niezliczonym potężnym synergiom, które tylko czekają na odkrycie. Najsilniejsze drużyny mogą również spróbować swoich sił na Ringu Gladiatorów, gdzie zmierzą się z grupami stworzonymi przez innych graczy w walce o doświadczenie, osiągnięcia oraz inne cenne nagrody.

ZOBACZ WIDEO: Internauci przecierają oczy. Co zrobiła polska gwiazda?!

- "Najemnicy" zapewniają zupełnie nowe wrażenia z rozgrywki w Hearthstone, ale w pełni oddają autentycznego ducha gry - powiedział Mike Ybarra, współkierownik Blizzard Entertainment. - Zespół rozpoczął zupełnie nowy rozdział w historii Hearthstone, który wnosi do gry powiew świeżości i strategiczną głębię, a jednocześnie zachowuje wierność fundamentalnym założeniom naszej karcianki. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę nasze dzieło w rękach graczy z całego świata - dodał.

Gracze, którzy rozpoczną przygodę z nowym trybem gry, otrzymają ośmioro najemników za samo ukończenie prologu i misji wprowadzających. Pozostałych najemników można zdobyć, po prostu rozgrywając kampanię, lub otrzymując nagrody w grze. Już od dzisiaj gracze mogą również kupować pakiety Najemników z poziomu sklepu w grze za 100 szt. złota lub skorzystać ze sklepu Blizzard, aby nabywać zestawy pakietów różnej wielkości. Dwa pakiety można nabyć za 2,99 EUR. Pakiety Najemników zawierają pięć elementów, w tym karty, portrety lub monety najemników, które mogą być użyte do tworzenia lub ulepszania najemników. Każdy pakiet Najemników zawiera co najmniej jedną rzadką lub lepszą kartę Najemnika.

Czytaj także:
W pustym domu znaleźli skarb. Całość warta jest majątek
Tego się nie spodziewaliście. Oto nowy ambasador FIFA 22!

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×