KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

W pustym domu znaleźli skarb. Całość warta jest majątek

Informacja o opustoszałym domu kosztowała ich 800 dolarów, jednak wydatek zwrócił się z nawiązką. Dzięki znalezisku zarobią dużo pieniędzy.

Krzysztof Gieszczyk
Krzysztof Gieszczyk
Znalezisko warte 100 tys dolarów YouTube / Znalezisko warte 100 tys. dolarów
Na kanale "Cheap Finds Gold Mines" opublikowano trzy filmy z udziałem "przeszukiwaczy" starych garaży czy domów, a co znajdą, starają się sprzedać z zyskiem. Dwójka youtuberów - Aimee i Corbin - pochwalili się, że w opuszczonym domu znaleźli stare gry wideo o wartości 100 tys. dolarów.

Jedna z posiadłości, wyglądająca na dawno porzuconą, kryła sporą niespodziankę. Fani gamingu będą zachwyceni, bowiem wśród starych pudeł i spróchniałych desek wspomniana dwójka znalazła pudło z grami sprzed 20 lat.

Wśród nich były opakowania zniszczone tak, że nie nadawały się do użytku. Trafiły się jednak także niesamowite okazy w znakomitym stanie, w tym zafoliowane gry na Sony Playstation. Para youtuberów już sprzedała je za 20 tys. dolarów, a całość wyceniana jest na pięć razy więcej.

Dom podobno należał do człowieka, który wyjechał dwa lata temu. Nie wiadomo, do kogo obecnie należy. Aimee i Corbin twierdzą, że cynk o domu dostali od jakiejś Stephanie, a posiadłość należała do jej wujka. Ten w 2019 roku, wskutek choroby psychicznej, opuścił dom. Youtuberzy dali wspomnianej Stephanie 800 dolarów za informację, jednak ich postępowanie spotkało się z krytyką, bowiem dostali "prezent" wyceniany na dużo więcej.

Bronili się, że gdyby nie oni, wszystko trafiłoby na śmietnik, bowiem dom przeznaczony do rozbiórki. Pojawiły się również wątpliwości co do autentyczności całego nagrania, bowiem padają zarzuty, że całą sprawa została wyreżyserowana, aby napędzić youtuberom popularności.

Najpiękniejsza kobieta-kierowca świata? 18-letnia Rosjanka wygląda zjawiskowo

"Chłopak do wzięcia" będzie się bić z Najmanem! Zobacz, co już potrafi

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: siatkarze grają nie tylko w Europie! Co za akcja
Polub SportowyBar na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
 • Legionowiak Zgłoś komentarz
  Nie rozumiem redakcji, dlaczego o tym przestępstwie piszą w WP Sportowe Fakty (śmiało mogliby o tym pisać na stronie głównej Wirtualnej Polski). Gdyby złodzieje okradli dom znanego
  Czytaj całość
  sportowca, to rozumiem. W dziale sportowym pisać o okradzeniu domu zwykłych ludzi! Zacznijcie pisać tylko o sportowych rzeczach lub o sportowcach!
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×