Byli koledzy z Cloud9 ponownie w jednym składzie? Evil Geniuses w poszukiwaniu uzupełnienia formacji CS:GO

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Bart Oerbekke / Na zdjęciu: Evil Geniuses
Materiały prasowe / Bart Oerbekke / Na zdjęciu: Evil Geniuses
zdjęcie autora artykułu

Evil Geniuses nie pochwaliło się jeszcze nowymi nabytkami do składu w dywizji CS:GO, ale dwaj zawodnicy wydają się już przesądzeni. Niewiadomą pozostaje uzupełnienie formacji, ponieważ organizacji najprawdopodobniej nie zasili Valdemar "valde" Vangs.

Valdemar "valde" Vangs miał zostać jednym z nowych nabytków Evil Geniuses, jednak z powodu obowiązującego go kontraktu z OG do transferu nie dojdzie. Szczególnie, że z zespołem Duńczyka ma pożegnać się Aleksi "Aleksib" Virolainen, który przymierzany jest do G2.

Jak podaje Guillaume "neL" Canelo na celowniku amerykańskiej organizacji znalazł się Will "RUSH" Wierzba, reprezentujący ostatnimi czasy Complexity. Jego przygoda z europejską drużyną z powodu słabej formy zawodnika, który zamierza przenieść się do drużyny z macierzystego kraju.

Byli koledzy z Cloud9 ponownie razem w składzie?

Bardzo prawdopodobne jest, że Amerykanin w EG spotka swoich byłych kolegów z Cloud9 - Timothy’ego "autimatica" Ta i Jake’a "Stewie2K" Yipa. Wspólnie z nimi sięgnął po mistrzostwo świata w 2018 roku.

Po zmianach kadrowych w barwach zespołu z Ameryki pozostali Vincent "⁠Brehze⁠" Cayonte oraz Tsvetelin "⁠CeRq⁠" Dimitrov. Nowym trenerem drużyny został Damien "maLeK" Marcel, który opuścił szeregi G2.

Przeczytaj także: Legenda MOUZ odchodzi. Po ponad ośmiu latach Chris "chrisJ" de Jong opuszcza niemiecką organizację Ranking HLTV najlepszych graczy CS:GO 2021 roku: 18. ropz

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szalony trening Pudzianowskiego. "Gorąco było dziś, -10°C"

Źródło artykułu: