Ranking HLTV najlepszych graczy CS:GO 2021 roku: 8. "YEKINDAR"

Koniec roku wiąże się z wyborem najlepszej dwudziestki graczy CS:GO według rankingu HLTV. Na 8. miejscu uplasował się Łotysz Mareks "YEKINDAR" Galinskis - aktualny gracz Virtus.pro.

Jakub Fordon
Jakub Fordon
Mareks 'YEKINDAR' Galinskis Materiały prasowe / Stephanie Lindgren / Na zdjęciu: Mareks 'YEKINDAR' Galinskis
22-letni Łotysz reprezentujący barwy Virtus.pro był w 2021 roku jednym z najbardziej wpływowych graczy, co w połączeniu z jego solidną postawą i konsekwencją zapewniło mu ósmą lokatę w rankingu najlepszych graczy CS:GO według HLTV. Największą siłą "YEKINDAR'a" była nieustająca agresja i umiejętność otwierania rund.

Brak wyróżnień indywidualnych oraz drużynowych spowodował, że nie był w stanie konkurować ze światową czołówką w 2021 roku. Jego największym sukcesem było zajęcie drugiego miejsca w wyścigu o MVP podczas IEM Katowice.

Dodatkiem do rankingu TOP 20 jest również pytanie do aktualnych najlepszych zawodników, kto może być nadchodzącą gwiazdą sceny CS:GO? Wymagania do prognozy gracza to maksymalnie dwadzieścia lat i brak doświadczenia na tle 20 drużyn sklasyfikowanych na najwyższych miejscach w rankingu HLTV.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: polska sportsmenka na egzotycznych wakacjach. "Dlaczego nie"
Łotysz postawił na swojego rodaka - Robertsa "shield'a" Tipsisa, który w ostatnim czasie reprezentował barwy LowLandLions. Aktualnie 18-latek pozostaje bez drużyny na nadchodzący sezon.

- "shield" to świetny gość ze świetlaną przyszłością, jeśli nadal będzie wkładał w grę taki wysiłek jak teraz. Mam nadzieję, że wszystko mu się ułoży, ponieważ widzę w nim świetną perspektywę i co najważniejsze - jest Łotyszem, więc to jest mój wybór - skomentował swój wybór ósmy zawodnik świata.

Przeczytaj także:
Ranking HLTV najlepszych graczy CS:GO 2021 roku: 10. "Jame"
Ranking HLTV najlepszych graczy CS:GO 2021 roku: 11. "device"

Czy zgadzasz się z wyborem 8. miejsca przez portal HLTV?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×