Arkadiusz Milik przerwał imponującą serię Irlandii Północnej!

Trafienie Arkadiusza Milika przerwało znakomitą serię reprezentacji Irlandii Północnej. To jej pierwszy stracony gol od 322 minut!

Szymon Mierzyński
PAP/EPA / OLIVER WEIKEN
Po raz ostatni nasi pierwsi rywale podczas Euro 2016 dali sobie wbić gola 24 marca w towarzyskiej potyczce z Walią (1:1). Wtedy - w 89. minucie - rzut karny skutecznie egzekwował Simon Church.

Później Irlandia Północna zaliczyła trzy spotkania z czystym kontem i kolejną bramkę (pierwszą w tym roku z gry) strzelił jej Arkadiusz Milik.

Przełamanie serii przeciwnika nastąpiło w 51. minucie, zatem w sumie kadra Michaela O'Neilla była niepokonana przez 322 minuty.