Wyjątkowy gość pojawił się na meczu Walia-Polska. Pamiętasz ją jeszcze?

Marta Barczok była królową polskiego internetu podczas mistrzostw Europy w 2016 roku. Minęło już 6 lat, a influencerka nadal pojawia się na najważniejszych wydarzeniach związanych z naszą piłkarską kadrą.

MB
Marta Barczok Instagram / martabarczok.official / Na zdjęciu: Marta Barczok
To już sześć lat. Podczas Euro 2016 królową polskiego internetu była Marta Barczok. Piękna influencerka kibicowała wówczas polskim piłkarzom i zdobyła przy okazji potężną popularność w internecie. Jej konto na instagramie obserwuje ponad pół miliona followersów. To bardzo dużo.

Barczok została wówczas wybrana "Miss Euro 2016". Podopieczni Adama Nawałki szli jak taran (awansowali aż do ćwierćfinału mistrzostw), a influencerka zdobywała kolejnych fanów. I to nie tylko z Polski.

W ostatnich latach Barczok osiadła na Wyspach Brytyjskich - w Londynie. Ale nadal pojawia się na najważniejszych spotkaniach Biało-Czerwonych. I nie tylko. Bywa również na stadionach nie tylko Premier League, ale i całej Europy.

Londyn od Cardiff dzieli około 250 km, czyli nieco ponad 3 godziny jazdy samochodem. Nic więc dziwnego, że Barczok nie odpuściła takiej okazji i pojawiła się na trybunach stadionu, przy okazji meczu Walia - Polska, w ramach Ligi Narodów UEFA.

Zamieściła na swoim koncie instagramowym filmik, z którego jasno wynika, komu Polka kibicowała. Zobacz sam.

Czytaj także: Polska miss Euro bryluje w Sewilli i pokazuje mężczyznom, jak otwierać butelkę coli >>

Czytaj także: Marta Barczok już czeka na reprezentację Polski. Od tego zdjęcia aż robi się gorąco >>

ZOBACZ WIDEO: Reakcja obiega sieć. Wzruszający gest Ronaldo
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×