Bramka "stadiony świata". Czy to będzie najpiękniejszy gol Euro 2020? [WIDEO]

Andrij Jarmolenko popisał się kapitalną bramką w meczu Ukrainy z Holandią na Euro 2020. Trafienie z pewnością będzie kandydować do jednego z najpiękniejszych w całym turnieju.

PS
Andrij Jarmolenko strzela gola Twitter / sport_tvppl / Na zdjęciu: Andrij Jarmolenko strzela gola
Ukraina przegrywała już z Holandią 0:2, kiedy w 75. minucie sygnał do ataku piękną bramką dał Andrij Jarmolenko. 31-latek fenomenalnie przymierzył lewą nogą zza pola karnego i trafił tuż pod poprzeczkę bramki rywali.

"Co za spektakularna bramka!" - wykrzyczał Maciej Iwański, komentujący to spotkanie w Telewizji Polskiej.

Cztery minuty później Roman Jaremczuk doprowadził do remisu (2:2), ale Ukraińcy nie cieszyli się z niego zbyt długo. W 85. minucie Denzel Dumfries znów wyprowadził Holandię na prowadzenie.

Tak padł fenomenalny gol dla Ukrainy:

Co to był za mecz! Kibice i dziennikarze zachwyceni. "Futbol jest okrutny. I piękny zarazem"