Euro 2020. Tylko pozazdrościć. Wielka radość Słowaków po wygranej z Polską [WIDEO]

Reprezentacja Słowacji pokonała na otwarcie Euro 2020 rywali z Polski 2:1. Po spotkaniu w szatni zwycięskiego zespołu nie mogło zabraknąć świętowania. Słowaccy piłkarze radośnie śpiewali i tańczyli.

Mateusz Domański
Radość Słowaków po pokonaniu Polski Facebook / Slovensky futbalovy zvaz / Radość Słowaków po pokonaniu Polski
Za nami już kilka dni zmagań w ramach Euro 2020, które ze względu na COVID-19 przełożono na 2021 rok. W poniedziałek pierwsze spotkanie podczas mistrzowskiej imprezy rozegrała reprezentacja Polski.

Niestety, Biało-Czerwoni nie spełnili pokładanych w nich nadziei. Dość niespodziewanie przegrali z reprezentacją Słowacji 1:2. Problemy Polaków zaczęły się już w 18. minucie, kiedy w bardzo niefortunnej sytuacji gola samobójczego zapisał na swoim koncie Wojciech Szczęsny.

Jednobramkowe prowadzenie Słowaków utrzymało się do przerwy. Krótko po niej Biało-Czerwoni przeprowadzili udany atak, czego efektem było to, że na listę strzelców wpisał się Karol Linetty.

Ta bramka wlała nadzieje w serca polskich kibiców. Niestety, optymizm został stłumiony już nieco ponad kwadrans później, gdy czerwoną kartkę za dwie żółte obejrzał Grzegorz Krychowiak.

Rywale szybko wykorzystali grę w przewadze - w 69. minucie objęli prowadzenie i ostatecznie świętowali triumf 2:1. Po spotkaniu cieszyli się z tego sukcesu w szatni. Były śpiewy, były tańce w rytm ludowej piosenki "Nedaleko od Trencina". Polscy kibice mogą tego jedynie pozazdrościć fanom ze Słowacji.

> Jak on tego nie trafił?! Koszmarne pudło w meczu naszych rywali (WIDEO)

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)