Do trzech razy sztuka. Aaron Ramsey otworzył wynik meczu Turcja - Walia (WIDEO)

Aaron Ramsey najpierw zmarnował dwie idealne okazje. To mogło się zemścić, ale reprezentant Walii przełamał się w samą porę.

Robert Czykiel
Aaron Ramsey Twitter / Na zdjęciu: Aaron Ramsey
Reprezentacja Walii rozpoczęła Euro 2020 od remisu ze Szwajcarią. W drugiej kolejce przyszedł czas na pojedynek z Turcją, która w meczu otwarcia została rozbita przez Włochów (0:3). Każdemu więc zależało, aby w środowe popołudnie wywalczyć w Baku komplet punktów.

Turcja przeważała na boisku, ale to rywale stwarzali sobie doskonałe okazje. Już po pierwszej połowie mecz mógł być rozstrzygnięty. Problemy ze skutecznością miał jednak Aaron Ramsey.

Zawodnik Juventusu zmarnował dwie doskonałe okazje. 30-latek jednak przełamał się tuż przed przerwą. Geniuszem błysnął Gareth Bale, który popisał się świetną asystą. Ramsey w polu karnym przyjął piłkę klatką piersiową, a następnie pokonał tureckiego bramkarza.

Jedną ze zmarnowanych okazji walijskiego gwiazdora możecie zobaczyć poniżej. Trudno uwierzyć, że piłkarz takiej klasy nie trafił do bramki.

Euro 2020. Selekcjoner Finlandii ma pretensje o brutalność. "To bardzo nieprzyjemne" >>

UEFA w ogniu krytyki. Kto kłamie, a kto mówi prawdę o wydarzeniach z Kopenhagi? >>