Euro 2020. Wiemy już, kto w TVP skomentuje pierwszy półfinał

Informacje o tym, kto skomentuje jaki mecz, elektryzują fanów piłki nożnej niemal tak samo jak wyniki Euro 2020. Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, przekazał, kto będzie towarzyszyć widzom przy półfinałowym meczu Hiszpania - Włochy.

Dominika Pawlik
Hiszpanie cieszą się z wygranej PAP/EPA / Kirill Kudryavtsev / Na zdjęciu: Hiszpanie cieszą się z wygranej
Półfinał Włochy - Hiszpania zaplanowano na wtorek (6 lipca) o godz. 21:00. Marek Szkolnikowski ogłosił, że w TVP skomentuje go para Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Od razu posypał się grad komentarzy. Większość kibiców jest zadowolona z takiego obrotu spraw.

Piątkowe ćwierćfinały przyniosły mnóstwo emocji. Najpierw w meczu Hiszpania - Szwajcaria doszło niespodziewanie do dogrywki. Pierwsza z ekip dominowała przez większą część spotkania, prowadząc od 8. minuty 1:0. W końcu w drugiej połowie wyrównał Xherdan Shaqiri.

Doszło do dogrywki oraz szalonej, aczkolwiek niezbyt skutecznej, serii rzutów karnych. Ostatecznie niespodzianki nie było i Hiszpanie wywalczyli awans do półfinału, czekając niecierpliwie na rywala.

Drugi piątkowy mecz stał na niesamowicie wysokim poziomie. Obie ekipy do tej pory spisywały się dobrze i trudno było wskazać faworyta. Starcie Włochy - Belgia okazało się piłkarską ucztą. W regulaminowym czasie gry zwyciężyli jednak ci pierwsi.

Czy lubisz komentarz duetu Laskowski - Podoliński?