Co za gol! Fenomenalne trafienie, Duńczycy w euforii [WIDEO]

W 30. minucie Dania objęła prowadzenie w meczu z Anglią w ramach półfinału Euro 2020. Wszystko za sprawą przepięknego uderzenia.

PS
Mikkel Damsgaard strzela bramkę na 1:0 Twitter / twitter.com/sport_tvppl / Mikkel Damsgaard strzela bramkę na 1:0
Do tej pory na Euro 2020 nie oglądaliśmy bramek z rzutu wolnego. Na pierwszą z nich musieliśmy czekać aż do półfinału Anglia - Dania. Ale warto było poczekać.

W 30. minucie rywalizacji Mikkel Damsgaard oddał kapitalny, mocny i precyzyjny strzał z około 25 metrów. Bramkarz Anglików, Jordan Pickford, był bez szans.

Duńczycy wpadli w euforię, ale nie cieszyli się długo z prowadzenia. Dziewięć minut później piłkę do własnej bramki wpakował Simon Kjaer.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Przypomnijmy, że zwycięzca tego meczu w finale Euro 2020 zagra z Włochami.