"Amazonka" pokazała swoje monstrualne uda. Widok robi wrażenie

Natalia Kuzniecowa ciągle wzbudza zachwyt swoich sympatyków. Najnowsze zdjęcie rosyjskiej kulturystyki wywołało lawinę komentarzy.

PB
Natalia Kuzniecowa Instagram / www.instagram.com/nataliya.amazonka / Natalia Kuzniecowa
"Dla mnie to piękny i cudowny dzień" - napisała Natalia Kuzniecowa na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcie z aktualizacją sylwetki.

Na fotografii (patrz poniżej) możemy podziwiać wspaniałą muskulaturę "Rosyjskiej Amazonki", bo taki pseudonim nosi specjalistka trójboju siłowego i zawodniczka IFBB.

Uwagę internautów przykuły m.in. potężne uda modelki. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani wyrażali swój podziw dla Kuzniecowej.

"Perfekcja", "Idealne kształty", "Królowa jest jedna", "Siła i seksapil w jednym", "Jakie umięśnione nogi!", "Kiedy przyjedziesz na Mr Olympia?", "Nieprawdopodobna sylwetka" - to tylko niektóre oceny.

Kuzniecowa, określana przez media mianem najsilniejszej kobiety świata, pochodzi z Rosji, ale zaraz po wybuchu wojny w Ukrainie (24 lutego 2022 r.), za którą odpowiada reżim Putina, wyjechała ze swojego kraju i zamieszkała na Bałkanach. Zaapelowała też o pokój na świecie.

Zobacz:
"Rosyjska Amazonka" nie przestaje zaskakiwać
 Słynna tenisistka napięła bicepsy. Duże zaskoczenie

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: bus utknął w błocie, a wtedy piłkarze... Zobacz to sam!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×