Odsłoniła ramiona. Fani nie wierzą

Anastazja Biedka znów zachwyciła swoich obserwujących. Zawodniczka kulturystyki i fitness pokazała, jak wyglądają jej ramiona po treningu.

IK
Anastazja Biedka Instagram / https://www.instagram.com/nastix_ifbbpro/ / Anastazja Biedka
"Dzień ramion" - podpisała ostatnie nagranie w mediach społecznościowych Anastazja Biedka. Polska zawodniczka na filmiku z siłowni prezentuje z różnych stron swoje umięśnione ciało.

Nabrzmiałe i wyżyłowane ręce tylko potwierdzają, że nagranie zostało wykonane tuż po treningu ramion. Pod wielkim wrażeniem muskulatury Biedki są jej fani i znajomi.

"Nie wierzę, jesteś maszyną", "nie mogę przestać patrzeć", "piękne barki", "Twoje barki to już legenda", "zaraz eksplodują" - można przeczytać w sekcji komentarzy pod filmikiem.

ZOBACZ WIDEO: Zrobiła to! Jechała rowerem nad przerażającymi przepaściami

21-latka na co dzień prowadzi współpracę dietetyczno-treningową, ale od jakiegoś czasu występuje również w profesjonalnych zawodach. Biedka rywalizuje w kategorii bikini fitness.

Mimo młodego wieku, zawodniczka może pochwalić się już kilkoma sukcesami. W zeszłym roku wygrała w Warszawie zawody w kategorii juniorek i seniorek. Ponadto wywalczyła sobie kartę PRO Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness.

Zobacz również:
Zrobiła to! "Największe osiągnięcie w karierze sportowej"
Gwiazdor nie przestaje zaskakiwać. Tylko spójrz na jego brzuch

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×