Z dumą reprezentowała Polskę. Tak wyglądała na scenie

Patrycja Jasińska zamieściła w sieci zdjęcie z występu na mistrzostwach Europy w fitness i kulturystyce w Santa Susanna. Prezentowała się świetnie.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Patrycja Jasińska Instagram / www.instagram.com/pati_jasinska_fit / Patrycja Jasińska
Patrycja "Pati" Jasińska nie zdołała przebić się do ścisłego finału w Bikini Fitness podczas mistrzostw Europy w fitness i kulturystyce w Santa Susanna (w prowincji Barcelona), które odbywają się w ten weekend.

Polka zdradziła w mediach społecznościowych, że do upragnionego finału zabrakło niewiele. "Pati" zaprezentuje się na mistrzostwach jeszcze w Fit Model (na swoim koncie ma brązowy medal mistrzostw świata w Fit Model).

"Półfinał. Myślę, że zabrakło bardzo mało do finału, więc otarłam się pewnie o niego. Trzeba pracować dalej, ja tam lubię wyzwania. Dziękuję za trzymane kciuki" - podkreśliła Jasińska na Instagramie.

Fitnesska udostępniła też zdjęcie z zawodów (patrz poniżej). "Prezentowałaś się na prawdę świetnie! Gratuluję występu" - oceniła Joanna Tańska, zawodniczka IFBB Bikini Fitness i trenerka.

"Jestem dumna, że mogę reprezentować nasz kraj" - podkreśliła "Pati" w kolejnym swoim wpisie w mediach społecznościowych.

Zobacz:
Odsłoniła ramiona. Fani nie wierzą
Gwiazdor nie przestaje zaskakiwać. Tylko spójrz na jego brzuch

ZOBACZ WIDEO: Zrobiła to! Jechała rowerem nad przerażającymi przepaściami
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×