Wygląda jak ze słonecznego patrolu. Ale uwagę przykuwa coś

Wiktoria Tokarska zaprezentowała się w stroju na siłownię, który od razu przywołuje skojarzenia ze słynnym serialem. Na jednym ze zdjęć jednak zaprezentowała coś znacznie bardziej efektownego.

RC
Wiktoria Tokarska Instagram / Na zdjęciu: Wiktoria Tokarska
Jest młodą zawodniczką, ale już może pochwalić się wieloma sukcesami. Wiktoria Tokarska to sześciokrotna mistrzyni organizacji NPC w bikini fitness. Można się spodziewać, że przed nią jeszcze wiele pięknych chwil na scenie.

Na co dzień jest także trenerką personalną, więc nawet poza okresem startowym z siłownią się nie rozstaje. Ostatnio pochwaliła się jednym ze strojów, w którym możemy ją zobaczyć podczas ćwiczeń.

Pomarańczowy kolor od razu przywołuje konkretne skojarzenia. W podobnych strojach kąpielowych oglądaliśmy ratowniczki wodne z legendarnym serialu "Słoneczny patrol".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Miss Euro szaleje! "Mamba na koniec"

Niektórzy fani jednak zwrócili uwagę na szczegół, który znajdziemy na drugim zdjęciu. Tokarska pochwaliła się bicepsem, który robi wrażenie. Od razu widać, że na siłowni nie marnuje czasu.

"Oprócz sztos formy to pięknie Ci w tym kolorze", "Jednak prawda z tą łapą", "Królowa", "Poezja", "O rany" - piszą internauci w komentarzach.

Z dumą reprezentowała Polskę. Tak wyglądała na scenie >>
"Nie ma szans". Dziewczyna Milika przekazała niepokojące wieści >>

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×