18 lat temu została Miss Polski. Tak wygląda dziś

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / renatanowak.life / Na zdjęciu: Renata Nowak
Instagram / renatanowak.life / Na zdjęciu: Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Na 12 dni przed mistrzostwami Europy Renata Nowak pokazała się w samym bikini. Polka zachwyca figurą po wprowadzeniu zmian w przygotowaniach do zawodów.

W tym artykule dowiesz się o:

"Patrzę i podziwiam ile to kosztowało pracy i dyscypliny", "mega figura", "zdrowe, piękne ciało" - piszą internautki pod najnowszym postem Renaty Nowak.

Miss Polski z 2005 roku na finiszu przygotowań do mistrzostw Europy wprowadziła małą rewolucję. Ujawniła, że zmieniła dietę i treningi. Efektami wprowadzonych zmian pochwaliła się na Instagramie.

"Życie jest piękniejsze, kiedy potrafisz z niego korzystać" - tak rozpoczęła swój wpis jedna z najlepszych polskich zawodniczek bikini fitness.

"Widzę, że moje ciało bardzo potrzebowało tych paru dni odpoczynku, innego treningu i zmiany diety. Jest pełne i soczyste, czyli takie jak powinno wyglądać w bikini" - dodała sportsmenka, która teraz koncentruje się już na mistrzostwach Europy.

Do wpisu Renata Nowak, dwukrotna mistrzyni Starego Kontynentu w zawodach bikini fitness, dołączyła zdjęcie w samym bikini. Nie ulega wątpliwości - z taką figurą Polka ma szansę na kolejny sukces w czempionacie.

Zobaczcie sylwetkę Renaty Nowak na 12 dni przed mistrzostwami Europy:

Czytaj także: Aż 23 tys. zł grzywny. Spora kara dla Liska

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Małysz wspomina wielką wpadkę. Nauczyciele byli bezlitośni

Źródło artykułu: WP SportoweFakty