Po latach odstawił sterydy. Zdjęcia mówią wszystko

Muskularny Larry Wheels przyznał się publicznie do stosowania sterydów. Amerykanin ku przestrodze pokazał, jak to zmieniło jego twarz, skórę i całe ciało.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Larry Wheels Instagram / instagram.com/larrywheels / Na zdjęciu: Larry Wheels
Larry Williams (znany jako Larry Wheels) jest gwiazdą sportów siłowych za oceanem. Amerykański kulturysta i ciężarowiec z nowojorskiego Bronksu w swojej karierze zawodniczej startował m.in. w trójboju siłowym, zawodach Strongman czy też siłowaniu na rękę.

Jakiś czas temu zdradził w mediach społecznościowych, że przez większość kariery stosował sterydy anaboliczne. Kiedy jednak niekorzystne efekty zaczęły być wyraźnie zauważalne w jego wyglądzie, postanowił z tym skończyć.

Wheels przyznał się do tego, że przez ok. dekadę stosował różne anaboliki, które zwiększały wydajność. W tym czasie zmieniła się jego twarz, szyja, a także inne części ciała. Po odstawieniu sterydów, stan jego skóry znacznie się poprawił, a sylwetka zaczęła przypominać "normalną".

Zmiany są spektakularne, a wg opinii ekspertów nawet "drastyczne" (patrz zdjęcia poniżej). Wheels dziś jest zmuszony stosować testosteronową terapię zastępczą, ponieważ organizm z powodu sterydów nie może naturalnie wytwarzać testosteronu.

29-latek nie zrezygnował z treningów, ostatnio wrócił na siłownię po rehabilitacji spowodowanej kontuzją. W życiu prywatnym też mu się układa, w lutym tego roku wziął ślub.

"Przesuń na drugie zdjęcie, aby zobaczyć, jak szczytowe nadużywanie sterydów postarzało moją twarz. Na szczęście efekty się odwróciły" - napisał siłacz na Instagramie, gdzie zamieścił dwie fotografie.

Zobacz aktualną sylwetkę Wheelsa (stare zdjęcie po naciśnięciu strzałki po prawej stronie):

Zobacz:
Nie żyje 29-latek. Dramat na siłowni w Polsce
Nie wiedział, z kim zadziera. Nagranie z siłowni

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×