Taki miała kompleks jako nastolatka. Pokazała zdjęcia

Natalia Czajkowska może być dumna ze swojego ciała, choć w przeszłości uważała inaczej. Na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak zmieniała się jej sylwetka na przestrzeni lat.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Natalia Czajkowska Instagram / nataliaczajkowska_ / Na zdjęciu: Natalia Czajkowska
Pochodząca z Polkowic Natalia Czajkowska to mistrzyni świata w bikini fitness. Piękna sportsmenka lubi dzielić się w mediach społecznościowych zdjęciami czy filmikami. Widać, że bardzo dobrze czuje się w roli trenerki personalnej.

W czerwcu 2022 roku Czajkowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, który był kompilacją jej zdjęć na przestrzeni ostatnich lat. Najstarsza fotografia pochodzi z czasów, gdy była jeszcze młodą dziewczyną.

"Kiedy Twój największy kompleks z czasu dorastania zamienia się w Twój atut" - podpisała tę serię zdjęć z przeszłości.

Czajkowska nie określiła dokładnie, na czym polegał jej kompleks. Na poszczególnych fotografiach widać jednak jej odsłonięte nogi. To właśnie ta część ciała stała się jednym z jej ważniejszych atutów, który pomógł w odnoszeniu sukcesów.

"Dla tych bez motywacji dziś" - dodała w opisie tego materiału. Jej transformacja robi ogromne wrażenie. Wysportowane ciało pozwala z powodzeniem rywalizować w kulturystyce czy fitness.

Czytaj także:
Po pucharach! Kompromitacja Legii Warszawa
Podolski potwierdza doniesienia. "Muszę powiedzieć prawdę"

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×