"Potrzymaj mi piwo". Komentator TVP zakpił z Legii

Legia Warszawa zmierzyła się w czwartek z Molde FK w ramach rewanżu 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Pierwsza połowa była fatalna w wykonaniu warszawskiego zespołu. W pewnym momencie nie wytrzymał komentujący spotkanie Jacek Laskowski z TVP.

Rafał Smoliński
mecz Legia - Molde PAP / Leszek Szymański / Na zdjęciu: mecz Legia - Molde
W pierwszym meczu, rozegranym w zeszłym tygodniu w Norwegii, Molde FK zwyciężyło 3:2. Legia Warszawa liczyła, że uda się szybko odrobić straty na Łazienkowskiej, ale początek rewanżowego spotkania był fatalny w wykonaniu Wojskowych.

Już w drugiej minucie katastrofalny błąd popełniła obrona Legii, a po nieskutecznej interwencji Kacpera Tobiasza piłkę do siatki skierował Fredrik Gulbrandsen. W 20. minucie na 2:0 podwyższył Eirik Hestad i sytuacja wicemistrza Polski zrobiła się dramatyczna (więcej tutaj).

Po dwóch straconych golach Legii w sieci zawrzało. Szybko pojawiły się drwiące wpisy z bramkarza oraz obrońców polskiego zespołu (więcej tutaj).

Komentujący to spotkanie na antenie TVP Sport Jacek Laskowski w wymowny sposób wypowiedział się na temat sytuacji na boisku. On również nie był zadowolony z postawy zawodników gospodarzy.

- Kiedy wydawało się, że gorzej być nie może, Legia powiedziała - potrzymaj mi piwo! - stwierdził słynny komentator.

Piłkarze warszawskiego ostatecznie odpadli z Ligi Konferencji Europy. Przegrali u siebie 0:3 i to norweski zespół awansował do 1/8 finału (więcej tutaj).

Czy Legia Warszawa zdobędzie mistrzostwo Polski?