Dziurska nie ukrywa. Mówi, co jest w życiu najważniejsze

Kasia Dziurska od kilku tygodni raczy fanów zdjęciami i filmami z gorącej Dominikany. Tym razem postanowiła wyjawić, co jest dla niej najważniejsze w życiu.

IK
Kasia Dziurska Instagram / instagram.com/kasia_dziurska/ / Kasia Dziurska
Kasia Dziurska to jedna z największych gwiazd polskiego fitnessu. Sławę zyskała za sprawą tytułu mistrzyni świata w Fitness Figure Classic. Z zawodów zrezygnowała już kilka lat temu, a obecnie skupia się na pracy trenerki fitness.

Dziurska jest bardzo popularna w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie obserwują ją ponad 400 tys. użytkowników.

Z fanami dzieli się jednak nie tylko radami treningowymi. Często też pisze o swoim prywatnym życiu. Dzięki temu wiadomo, że od kilku tygodni przebywa z partnerem na Dominikanie, gdzie budują nawet swój apartament.

W ostatnim wpisie Dziurska zamieściła wideo z dominikańskiej plaży, na której w samym bikini siedzi na huśtawce.

"Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy" - podpisała nagranie, które zobaczysz niżej:

ZOBACZ WIDEO: "Cudowna dziewczyna". Tymi zdjęciami Brodnicka zachwyciła
Zobacz: Do sieci trafiło nowe nagranie, które wywołało niemałe poruszenie "Szybciej schudniesz". Znana trenerka dała cenną radę

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×