Kończy z takimi zdjęciami? "Właśnie zostałam uświadomiona"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
Instagram / instagram.com/renatanowak.life/ / Renata Nowak
zdjęcie autora artykułu

Była Miss Polski, aktualnie zawodniczka fitness, w swoich mediach społecznościowych nie boi się odważnych zdjęć. W najbliższym czasie nie doczekamy się jednak wielu gorących sesji na zewnątrz.

W tym artykule dowiesz się o:

W ostatnim wpisie w mediach społecznościowych Renata Nowak zamieściła ponętne zdjęcie z plaży w jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Miss Polski z 2005 r. odkryła sporo ciała i zaprezentowała swoje mięśnie pośladków i ud. Na jakiś czas może jednak skończyć z typowo wakacyjnymi zdjęciami.

"Właśnie zostałam uświadomiona (nie wiem, czy tego chciałam). Dzisiaj kończy się astronomiczne lato. Od jutra kożuch i czapka obowiązkowo" - napisała z przymrużeniem oka obok zdjęcia Nowak.

Nowak od lat jest znaną osobistością fitness w Polsce. Tylko na Instagramie obserwuje ją ponad 60 tys. internautów. Również ostatnie zdjęcie cieszy się wielką popularnością, a pod nim pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. "Figura marzenie", "śliczna" - można przeczytać.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: siatkarze grają nie tylko w Europie! Co za akcja

Nowak w Polsce dała się poznać jako modelka. Po latach skupiła się jednak na rywalizacji w zawodach bikini fitness, w których rywalizowała także w tym sezonie.

W dorobku Nowak ma m.in. podwójne złoto w mistrzostwach Polski, a także zwycięstwa w zawodach NPC European Championship.

Źródło: instagram.com/renatanowak.life/
Źródło: instagram.com/renatanowak.life/

Czytaj też: -> Pokazała nogi w całej okazałości. Zdjęcie hitem sieci -> Polka przed gigantyczną szansą. Usłyszy o niej cały świat

Źródło artykułu: