Poszukiwany przez policję. Ślad po nim zaginął

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Perry Knotts / Rashee Rice
Getty Images / Perry Knotts / Rashee Rice
zdjęcie autora artykułu

W Dallas trwają wielkie poszukiwania zawodnika zawodowej ligi NFL, Rashee Rice'a. Zarejestrowany na gracza Kansas City Chiefs samochód brał udział w wypadku, a policja nie jest w stanie namierzyć 23-latka.

W tym artykule dowiesz się o:

TMZ podało, że kierowcy Corvetty i Lamborghini stracili panowanie nad pojazdami. Lamborghini zderzyło się ze ścianą i spowodowało kolizję. W zdarzeniu udział wzięło finalnie sześć samochodów.

Kierowcy i pasażerowie Lamborghini i Corvette uciekli z miejsca zdarzenia. Nie ustalili, czy ktoś potrzebuje pomocy medycznej, nie poinformowali o zdarzeniu.

Jeden ze wymienionych samochodów zarejestrowany jest na skrzydłowego Rashee Rice'a, zawodnika drużny Kansas City Chiefs, aktualnego mistrza NFL.

Do zdarzenia doszło w sobotę po południu o 18:20 czasu lokalnego w północno-wschodniej części Kansas. Z raportu policyjnego wynika, że Rice jest poszukiwany, ale nie podano żadnych dalszych szczegółów - podała hiszpańska "Marca".

TMZ donosi z kolei, że w wyniku zdarzenia dwóch kierowców wymagało pomocy medycznej już na miejscu, a dwóch pasażerów innych pojazdów - z lekkimi obrażeniami - zostało przewiezionych do pobliskiego szpitala.

23-letni Rice został wybrany przez Kansas City Chiefs w drugiej rundzie draftu NFL w 2023 roku i w minionym sezonie był najlepszym skrzydłowym swojej ekipy, która wzięła udział w Super Bowl. Chiefs obronili tytuł mistrzowski jako pierwsza ekipa od 2004 roku, kiedy dokonali tergo New England Patriots.

Zobacz także: 44-latka zginęła w strzelaninie. Wielki gest Taylor Swift Romans miał trwać wiele lat. Gwiazdor o wszystkim wiedział

ZOBACZ WIDEO: Herosi WP. Jóźwik, Małysz, Świderski i Korzeniowski wybrali nominowanych

Źródło artykułu: WP SportoweFakty