NFL. Deandre Baker i Quinton Dunbar podejrzani o napad z bronią w ręku. Wydano nakaz aresztowania

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Brett Carlsen / Na zdjęciu: Deandre Baker
Getty Images / Brett Carlsen / Na zdjęciu: Deandre Baker
zdjęcie autora artykułu

Deandre Baker i Quinton Dunbar są poszukiwani przez policję stanu Floryda. Zawodnicy ligi futbolu amerykańskiego (NFL) są podejrzani o udział w napadzie zbrojnym na imprezie w Miramar w pobliżu Miami.

22-letni Deandre Baker został wybrany w zeszłorocznym drafcie z numerem 30 i miał być podstawowym zawodnikiem New York Giants w najbliższym sezonie. Z kolei 27-letni Quinton Dunbar został w marcu oddany do Seattle Seahawks po kilku sezonach spędzonych w Washington Redskins.

Według relacji świadków, Baker i Dunbar uczestniczyli 13 maja w imprezie w miejscowości Miramar, gdzie doszło do kłótni. Zawodnicy mieli się dopuścić ataku na gości z użyciem broni palnej. Baker miał nawet nakazać jednemu z napastników zastrzelenie innej osoby, która weszła do domu.

Ostatecznie nikt nie został ranny. Łupem napastników padło 7000 dolarów w gotówce, ale także drogie zegarki i inne kosztowności. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia trzema samochodami - mercedesem, lamborghini i bmw. Świadkowe zeznali, że auta były zaparkowane pod domem tak, aby ułatwić oddalenie się. To może świadczyć o tym, że napad był zaplanowany.

Richard Gasquet nie chce tenisa bez kibiców. "To nie będzie sport" Dijana Djoković o synu i o tenisie: Novak to wybraniec Boga

ZOBACZ WIDEO: Dawid Kownacki będzie miał problem z dostosowaniem się do wytycznych ligi ws. koronawirusa. "Czasem porywa cię fantazja"

Źródło artykułu: