Zawodnik w szpitalu, ma poważny uraz twarzy. Pobiła go... żona

Dwayne Haskins doznał obrażeń twarzy po bójce ze swoją żoną. Policja oskarżyła kobietę o przemoc domową ze znacznym uszkodzeniem ciała.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dwayne Haskins i Kalabrya Gondrezick-Haskins Instagram / www.instagram.com/dh_simba7/kalabrya / Dwayne Haskins i Kalabrya Gondrezick-Haskins
Gracz football amerykańskiego z Pittsburgh Steelers, 24-letni Dwayne Haskins, doznał obrażeń - m.in. sportowiec ma wybitego zęba - po tym, jak jego żona rzekomo uderzyła go podczas kłótni w hotelu w Las Vegas - dowiedział się portal tmz.com.

Według ustaleń policji, Kalabrya Gondrezick-Haskins była niezadowolona z powodu zachowania męża, który nie zaczekał na nią i sam poszedł z przyjaciółmi pary do klubu nocnego.

W policyjnym raporcie napisano, że w wyniku bójki z małżonką zawodnik drużyny z NFL stracił zęba i miał pękniętą wargę. Rana wymagała założenia kilku szwów w pobliskim szpitalu. Obrażenia zakwalifikowano jako "poważne".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Co za zmiana! Mistrz olimpijski wygląda jak... Conor McGregor

Krewka kobieta, która nie przyznaje się do winy, trafiła do aresztu. Została oskarżona o przemoc domową ze znacznym uszkodzeniem ciała. O jej losie zdecyduje sąd. Termin rozprawy wyznaczono na sierpień.

Co ciekawe, kilka dni temu małżonkowie pochwalili się w mediach społecznościowych swoimi zaręczynami. Podczas policyjnego przesłuchania zeznali jednak, że ślub wzięli w marcu tego roku, a do Las Vegas zaprosili znajomych, by razem z nimi świętować ten fakt.

Zobacz:
Pseudokibice szturmowali bramy Wembley (wideo)
Afera obyczajowa w Anglii. Żonaty gwiazdor futbolu "błagał" uczestniczkę reality show o nagie zdjęcia

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×