Nowa działalność Ekipy! Znamy szczegóły

Dzięki współpracy z Ekipą działacze krakowskiej drużyny zamierzają wejść na wyższy poziom. Już zapowiedzieli pierwsze wzmocnienia do "Tigers".

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
ekipa Friza Instagram / frizoluszek / Na zdjęciu: ekipa Friza
"Z ogromną radością i dumą informujemy, że Sponsorem Głównym Kraków Kings została EKIPA! Dzięki wsparciu EKIPY będziemy mogli wejść na najwyższy poziom sportowy i organizacyjny" - czytamy na instagramowym profilu klubu footballu amerykańskiego Kraków Football Kings.

Oczekiwania w krakowskim zespole w związku z pozyskaniem tak potężnego sponsora są ogromne. "Dla naszych kibiców szykujemy mnóstwo atrakcji i niespodzianek podczas sezonu 2022! Już na dniach ogłosimy pierwsze wzmocnienia naszej drużyny" - poinformowali działacze.

Od 2018 Kraków Kings występują w rozgrywkach Polskiej Futbol Ligi, utworzonej po odejściu z PLFA (Polska Liga Futbolu Amerykańskiego) niemal wszystkich czołowych klubów w naszym kraju.

ZOBACZ WIDEO: Internauci przecierają oczy. Co zrobiła polska gwiazda?!

Ekipa, nazywana również Ekipą Friza, to zespół polskich youtuberów i influencerów. Mówiąc o popularności nowego sponsora Kraków Football Kings wystarczy podać liczby zasięgów w sieci. 1,9 mln subskrybentów oraz 293 873 575 wyświetleń wszystkich filmów kanału "EKIPA" w serwisie YouTube (stan na 5 września 2021 r.) robi ogromne wrażenie.

Twórcą Ekipy jest Karol Wiśniewski. Cała grupa (11 osób) mieszka w tzw. "Domu Ekipy". Willa położona w Krakowie miała kosztować ponad 10 mln zł. Kiedy kilka lat temu Wiśniewski startował z zabawnymi filmikami w YT nikt nie mógł się spodziewać, że zbuduje przynoszące miliony złotych imperium biznesowe.

Zobacz:
Wideo ma już prawie 2 miliony wyświetleń! Potężna bójka na trybunach
Znak czasów. Pierwszy zawodnik zdecydował się na wirtualną wypłatę

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×