F1: Williams ma nowego sponsora. Brytyjczycy podekscytowani współpracą

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: George Russell przed Robertem Kubicą
Materiały prasowe / Williams / Na zdjęciu: George Russell przed Robertem Kubicą
zdjęcie autora artykułu

Williams pochwalił się pozyskaniem kolejnego partnera przed nowym sezonem F1. Na współpracę z Brytyjczykami zdecydowała się firma Crew Clothing Company, która będzie dostarczać stroje pracownikom stajni z Grove.

W tym artykule dowiesz się o:

Tej zimy Williams pozyskał szereg nowych sponsorów. Na pokładzie brytyjskiej firmy pojawiły się m.in. Sofina Foods, Lavazza, Royal Bank of Canada. Każde z tych przedsiębiorstw powiązane jest z Nicholasem Latifim, który został kierowcą zespołu. Do tego nowym partnerem został też Israel Start-Up Nation. Ten z kolei wspiera Roya Nissany'ego, testera Williamsa.

Teraz do grona darczyńców Williamsa dołączył Crew Clothing Company. To odzieżowa marka, która słynie z szykowana kolekcji lifestyle'owych. Od teraz będzie ona dbać o ubiór wszystkich pracowników zespołu. Pierwsze efekty współpracy mamy zobaczyć podczas testów Formuły 1 w Barcelonie.

Czytaj także: Wyróżnienie dla Roberta Kubicy

- Z ogromną przyjemnością ogłaszam tę współpracę. Crew Clothing to symbol jakości. Firma wierzy w najlepszych. Dzielimy wspólne wartości, razem chcemy dążyć do bycia najlepszymi w swoich dziedzinach. Dlatego nie mogę się już doczekać momentu, w którym nasz zespół założy tak kultową odzież - przekazała Claire Williams, szefowa stajni z Grove.

- Cieszy nas to, możemy ubrać taki zespół jak Williams. Wprowadzamy kolejną brytyjską markę do naszej kampanii "Lato sportu". Kalendarz F1 obfituje w najbardziej prestiżowe zawody sportowe na świecie. Od Silverstone po Grand Prix Monako i nasze stroje casualowe są idealne, gdy trzeba spędzić cały dzień na torze - dodała Georgina Clark, dyrektor firmy odzieżowej.

Czytaj także: Alfa Romeo szykuje spore zmiany w F1

Obie strony nie ujawniły wysokości kontraktu, ani też okresu na jaki został on podpisany.

ZOBACZ WIDEO F1. Czy w Formule 1 pojawią się nowi Polacy? "Mamy talenty. Wszystko zależy od finansów"

Źródło artykułu: