Mistrz wypunktował beniaminka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Bartosz Barański / Zdjęcie z meczu Red Dragons Pniewy vs. Piast Gliwice

W Fogo Futsal Ekstraklasie zakończyła się 23. kolejka. W Bochni, walczący o prawo gry w play-off, beniaminek BSF ABJ przegrał z mistrzem Polski Piastem Gliwice 1:5.

W poniedziałek dokończono 23. kolejkę Fogo Futsal Ekstraklasy. Beniaminek ligi BSF ABJ Bochnia zamierzał urwać punkty mistrzowi Polski, Piastowi.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

Na pierwszego gola w potyczce czekać trzeba było niemal kwadrans. Strzelanie rozpoczęli goście. Gliwiczanie przed przerwą łącznie trzy razy pokonali bramkarza z Bochni.

Po zmianie stron w 31. minucie beniaminek zdobył pierwszego gola. W końcówce Piast potwierdził siłę, dokładając dwie kolejne bramki.

W tabeli Piast jeszcze mocniej usadowił się na 3. miejscu. Z kolei gospodarze w dalszym ciągu plasują się na 8. pozycji, ale o prawo gry w play-off będą prawdopodobnie walczyli do końca sezonu zasadniczego.

BSF ABJ Bochnia - Piast Gliwice 1:5 (0:3) Przybył 31' - Pegacha 14', Mrowiec 18', Graca 19', Cadini 36', Teixeira 40'

Następna kolejka rozpocznie się w sobotę. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.

15.Clearex Chorzów211453:924 2 15

Czytaj także: Legia Warszawa bliska sensacji. Tak przeszła drogę z nieba do piekła [WIDEO] Dwie drużyny pewne gry w play-off, trzecia o krok. Siedem walczy o pięć wolnych miejsc

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Piast Gliwice obroni mistrzostwo Polski?