Coś pięknego! Najpierw zagarnął piłkę, a po chwili zrobił to [WIDEO]

Niemałych emocji dostarczył mecz 25. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy AZS UW Darkomp Wilanów - BSF ABJ Bochnia (4:3). Ozdobą tego pojedynku był niewątpliwie gol autorstwa Macieja Pikiewicza.

Mateusz Domański
Maciej Pikiewicz najpierw powalczył o piłkę, a następnie uderzył w okienko YouTube / Futsal Ekstraklasa / Maciej Pikiewicz najpierw powalczył o piłkę, a następnie uderzył w okienko
Interesujące i zacięte widowisko stworzyli zawodnicy AZS UW Darkomp Wilanów oraz BSF ABJ Bochnia. Wynik rywalizacji w 11. minucie otworzył Michał Klaus. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie.

Po przerwie oglądaliśmy zdecydowanie więcej trafień. W 22. minucie błysnął Maciej Pikiewicz. Ładnie powalczył o piłkę, by nieco później popisać się fenomenalnym uderzeniem. Trafił prosto w okienko bramki ekipy z Bochni (zobacz poniżej, od 0:43).

Później padło jeszcze kilka goli. Na listę strzelców raz jeszcze wpisał się Michał Klaus, a poza tym dla AZS-u UW trafił Denis Lifanow.

Po przeciwnej stronie barykady dwie bramki zapisał na swoim koncie Arkadiusz Budzyn, a jedną - Marcin Czech. Mecz zakończył się triumfem AZS-u 4:3.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)