Cudny gol uśpił ich czujność? Rywal nie pozostawił złudzeń [WIDEO]

Aż trzy pojedynki ćwierćfinałowe w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy 2022/2023 stoczyli zawodnicy z Leszna i Pniew. W decydujący mecz kapitalnie weszła ekipa Red Dragons, ale później inicjatywę przechwycili rywale.

Mateusz Domański
Fantastyczny gol Germana Romero Twitter / Futsal Ekstraklasa / Fantastyczny gol Germana Romero
Zgodnie z przewidywaniami, najwięcej emocji zapewniły ćwierćfinałowe zmagania GI Malepszy Arth Soft Leszno i Red Dragons Pniewy. Te drużyny zaciekle walczyły o półfinał Fogo Futsal Ekstraklasy.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym pniewianie wygrali 4:3. W drugim było natomiast 5:2 dla ekipy z Leszna. To oznaczało konieczność rozegrania trzeciego spotkania - wszystko dlatego, że w ćwierćfinałach FE walka o awans toczyła się do dwóch zwycięstw.

W najważniejszy pojedynek wybornie weszły "Czerwone Smoki". Już w pierwszej minucie jak z armaty huknął German Romero. Nie dał on większych szans bramkarzowi rywali na odnotowanie skutecznej parady.

Pniewski zespół kapitalnie rozpoczął spotkanie, ale im dalej w las, tym sytuacja wyglądała gorzej dla Red Dragons. Do przerwy co prawda ten zespół otrzymał prowadzenie 1:0, jednak w drugiej partii inicjatywę przejęli leszczynianie.

Dwukrotnie trafiał Douglas, a poza tym po golu strzelili Kacper Kędra, Yvaaldo Gomes oraz Robert Świtoń. Tym samym leszczyński zespół wygrał 5:1 i przedostał się do półfinałów, gdzie powalczy z Rekordem Bielsko-Biała.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP.

Betis domaga się sprawiedliwości ws. Barcelony. "To najpoważniejszy skandal w historii"
Nagranie jest hitem. Koledzy szaleli po golach "Lewego"