Oszaleli z radości po gwizdku sędziego. Tylko spójrz na reakcję trenera [WIDEO]

Niesamowite sceny po meczu w Lubawie. Trenerzy, zawodnicy i kibice Constratu oszaleli po tym, jak zespół przypieczętował mistrzostwo Polski w futsalu. Działo się, oj działo!

MD
Cieszący się Dawid Grubalski, trener Constractu Lubawa Twitter / Futsal Ekstraklasa / Cieszący się Dawid Grubalski, trener Constractu Lubawa
Constract Lubawa zdecydowanie nie był faworytem finałowych zmagań w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. Eksperci większe szanse na sukces dawali Rekordowi Bielsko-Biała. Tymczasem lubawianie spisali się fantastycznie.

Zespołowi wystarczyły tylko trzy mecze finałowe, by sięgnąć po mistrzostwo Polski. Najpierw Constract wygrał 5:3, później - 7:2, by następnie pokonać Rekord 4:2. Po poniedziałkowym starciu w Lubawie "Konstruktorzy" mogli otwierać szampany.

Po ostatnim gwizdku sędziego w szeregach lubawian zapanowała gigantyczna euforia. Z radości oszalał główny architekt tego sukcesu, a więc trener Constractu Dawid Grubalski.

Jego reakcja na mistrzostwo została zarejestrowana przez kamery Fogo Futsal Ekstraklasy. Najpierw z lekkim niedowierzaniem złapał się za głowę, a po chwili rzucił się na parkiet i rozpoczął celebrację historycznego sukcesu. Był przeszczęśliwy!

To pierwsze tego typu osiągnięcie od początku istnienia Constractu. W Lubawie udowodnili, że zbudowali naprawdę silny ośrodek.

ZOBACZ WIDEO: "Był samcem alfa". Dyskusja o odejściu Lewandowskiego

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Czytaj także:
21 sekund od przedłużenia nadziei. Ta bramka będzie im się śnić po nocach [WIDEO]
Co oni wymyślili?! Nie uwierzysz, jak regenerowali się po meczu


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×