Tak mistrz Polski świętował historyczny tytuł [WIDEO]

Od pierwszego w historii mistrzostwa Polski Fogo Futsal Ekstraklasy wywalczonego przez Constract Lubawę minęło już kilka dni. Wracamy raz jeszcze do tego momentu prezentując kulisy ostatniego meczu sezonu przygotowane przez TV Futsal Ekstraklasa.

Michał Piegza
Michał Piegza
Futsaliści Constractu Lubawa fetujący mistrzostwo Polski YouTube / TV Futsal Ekstraklasa / Futsaliści Constractu Lubawa fetujący mistrzostwo Polski
Sezon 2022/23 Fogo Futsal Ekstraklasy przejdzie do historii z kilku powodów. Zespoły ponownie o tytuł walczyły w play-off, a premierowy tytuł zdobył Constract Lubawa.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

Zespół prowadzony przez Dawida Grubalskiego zaledwie w trzech meczach rozstrzygnął sprawę w rywalizacji z faworytem rozgrywek Rekordem Bielsko-Biała. Wcześniej lubawianie nie dali szans broniącemu tytuł Piastowi Gliwice.

TV Futsal Ekstraklasa przygotowała kulisy z ostatniego meczu sezonu. Możemy zobaczyć jaka atmosfera była przed meczem, w jego trakcie oraz przede wszystkim po triumfie Constractu Lubawa.

Dodajmy, że Konstruktorzy w czwartym sezonie w gry w ligowej elicie zdobyli czwarty medal. Do dwóch sreber i jednego brązu dołożyli złoto.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Czytaj także:
Dali sobie dziesięć lat i zrobili to! Lubawa po mistrzostwie nie spała
Rozczarowanie Rekordu Bielsko-Biała. "Musimy wrócić silniejsi"

ZOBACZ WIDEO: Tego brakowało Bayernowi. Lewandowski zdradził kulisy


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy!
Oglądasz mecze Fogo Futsal Ekstraklasy na platformie Pilot WP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×