Dramaturgia i niedosyt w meczu beniaminków

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Daniel Gallego i Michał Mrówczyński
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Daniel Gallego i Michał Mrówczyński

Cztery gole padły w ostatnim meczu 5. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. W potyczce beniaminków padł remis. Sośnica Gliwice 2:2 zremisowała z We-Met FC Kamienica Królewska.

Za nami ostatnie spotkanie 5. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy. W środę rozegrana zostanie 6. seria spotkań.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W ostatnim meczu w Gliwicach zagrali beniaminkowie. Przed spotkaniem wyżej w tabeli plasowali się goście, którzy zanotowali jedno zwycięstwo. Natomiast gospodarze raz zremisowali.

W 1. połowie padła jedna bramka. Zdobyli ją gracze We-Met FC. Po przerwie goście nie pozwalali Sośnicy na wiele i sami w 27. minucie podwyższyli wynik.

Wydawało się, że drużyna z Kamienicy Królewskiej wróci do domu z kompletem punktów. Gospodarze w 35. minucie złapali kontakt bramkowy za sprawą Marcina Kiełpińskiego. Ten sam zawodnik wyrównał w ostatniej minucie spotkania.

Poniedziałkowe spotkanie 5. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy:

Sośnica Gliwice - We-Met Futsal Club Kamienica Królewska 2:2 (0:1) Kiełpiński 35', 40' - Mera 13', 27'

16.Clearex Chorzów5014:340 0 5

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Sośnica Gliwice utrzyma się w Fogo Futsal Ekstraklasie?