Niespodziewane problemy Rekordu. Legia zaczęła gromić po przerwie

Trwa 14. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. W sobotę rozegrano trzy spotkania. Problemy miał Rekord Bielsko-Biaa. Swoje mecze wygrały drużyny Legii Warszawa i FC Reiter Toruń.

Michał Piegza
Zawodnicy Legii Warszawa cieszą się z bramki Materiały prasowe / Łukasz Leski / Zawodnicy Legii Warszawa cieszą się z bramki
W sobotę w Fogo Futsal Ekstraklasie grano na trzech parkietach. Sporo emocji niespodziewanie było w Pniewach.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Gracze Red Dragons w sezonie mają dość duże problemy z regularnym punktowaniem. Zespół plasuje się w bezpiecznej części ligi, ale strefa spadkowa jest niedaleko.

Czerwone Smoki faworyzowanemu Rekordowi sprawiły sporo problemów. Do przerwy goście, po bramce w ostatniej minucie prowadzili jedną bramkę. Po przerwie na moment odjechali na dwa trafienia, ale gospodarze szybko złapali kontakt. Do końca potyczki bielszczanie drżeli o komplet punktów.

Problemów z wygraną nie miała za to Legia. Warszawski zespół podejmował zagrożoną degradacją Jagiellonię i problemy miał przede wszystkim w 1. połowie. Goście szybko otworzyli wynik, gospodarze wyrównali w 17. minucie. W 2. części wyższość Legii nie podlegała dyskusji.

W Przemyślu beniaminek Eurobus pokazał, że po zmianie trenera drużyna wciąż nie potrafi zaskoczyć. Górą FC Reiter Toruń, który wygrywając 5:1 uciekł gospodarzom na trzy punkty.

14. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy:

Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała 4:5 (3:4)
Gomes 4', Skrzypek 16', Kostecki 18', Klatkiewicz 33' - Popławski 5', Zastawnik 16', Ferreira 19', Rakic 20', Lutecki 32'

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 6:1 (1:1)
Klaus 17', Rui Carlos 31', 37', 38', Flis 40', 40' - Łabieniec 2'

Eurobus Przemyśl - FC Reiter Toruń 1:5 (1:2) Pawlak 3' - Sławkowski 13', Spychalski 13', Vitinho (sam.) 22', Przypis 26', Michałowski 30'

16. Sośnica Gliwice 14 3 16:58 0 3 11

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Utytułowany zespół coraz bliżej spadku. "Zobaczymy, co się wydarzy"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)