Już w trzeciej minucie otworzyli wynik. Widzew momentalnie ruszył do ataków

Interesujący przebieg miał mecz AZS UW Darkomp Wilanów - Widzew Łódź. Finalnie te dwie drużyny podzieliły się punktami (2:2). Do sieci trafił już skrót tego spotkania.

Mateusz Domański
Mecz AZS UW Darkopmp Wilanów - Widzew Łódź YouTube / Futsal Ekstraklasa / Mecz AZS UW Darkopmp Wilanów - Widzew Łódź
Działo się podczas starcia AZS UW Darkomp Wilanów - Widzew Łódź. Wynik pojedynku w ramach 15. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy już w trzeciej minucie otworzył Moustapha Diakite z AZS-u.

Zawodnicy Widzewa szukali szans na błyskawiczne wyrównanie. W 11. minucie dopięli swego - wówczas trafił Willy May.

19. minuta przyniosła drugą bramkę tego zawodnika. Tym samym do przerwy Widzew prowadził 2:1.

W drugiej partii (30. minuta) raz jeszcze trafił Diakite. Później okazało się, że było to ostatnie trafienie tego dnia.

Poniżej można zobaczyć skrót meczu AZS UW Darkomp Wilanów - Widzew Łódź:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Jagiellonia była w trybie "demolka". "Zagraliśmy niemal perfekcyjnie"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)