Ostatnia sekunda zdecydowała. Niesamowita dramaturgia derbów Warszawy [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube /  / Bramka Netynho na wagę remisu
YouTube / / Bramka Netynho na wagę remisu
zdjęcie autora artykułu

Sporo działo się podczas meczu 24. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy AZS UW Darkomp Wilanów - Legia Warszawa. Były emocje, były kontrowersje i była też walka do samego końca. Ostatecznie padł remis 2:2.

Iście szalony przebieg miały niedzielne derby Warszawy, do których doszło przy ul. Wiertniczej. Lepiej w ten pojedynek weszli zawodnicy Legii Warszawa - w dziewiątej minucie wynik rywalizacji otworzył Davidson Silva.

19. minuta przyniosła trafienie Miguela Sarmento. Z remisu AZS nie cieszył się zbyt długo. Tuż przed przerwą wyrównał bowiem Andre Luiz.

Po powrocie z szatni ani jedni, ani drudzy nie mogli wprowadzić piłki do siatki. Więcej klarownych sytuacji miała Legia, ale na niewiele się to zdawało.

W drugiej partii sędziowie podyktowali dwa przedłużone rzuty karne (za szósty i siódmy faul Legii). Dwukrotnie do piłki podchodził Netynho.

Za pierwszym razem górą był Tomasz Warszawski, a za drugim - zawodnik AZS-u UW Darkomp Wilanów. Trafienie wywalczył w ostatniej sekundzie, tym samym zapewniając swojej drużynie jeden punkt. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Poniżej skrót derbów Warszawy:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Ronaldo szaleje. Tylko zobacz, co zrobił na treningu

Czytaj także: > To dlatego Legia sprzedała swoją gwiazdę. "Pojawiła się okoliczność"Bramka "stadiony świata". I to debiutancka [WIDEO]

Źródło artykułu: WP SportoweFakty