Gdzie obejrzeć piątkowe mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Czy będą streamy online?

Pora na kolejne emocje związane z rozgrywkami Fogo Futsal Ekstraklasy. Na Wielki Piątek (29 marca) zaplanowano dwa spotkania. Oba obejrzysz na żywo w Pilot WP.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Futsal Ekstraklasa Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa
Sezon zasadniczy Fogo Futsal Ekstraklasy powoli dobiega końca. Już niebawem poznamy wszystkie szczegóły dotyczące play-offów. Na razie jednak skupiamy się na trzech ostatnich kolejkach.

W dniach 29/30 marca do skutku dojdą spotkania w ramach 28. kolejki najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. W piątek zbyt wielu emocji jednak nie doświadczymy. A to dlatego, że przewidziane zostały tylko dwa mecze. Rywalizacja toczyć się będzie w Gliwicach oraz Warszawie. Zdecydowanie zapowiada się pojedynek na Śląsku.

Gdzie obejrzeć mecze Fogo Futsal Ekstraklasy? Kiedy i o której?


Niewątpliwie warto wygospodarować sobie trochę czasu, by móc śledzić piątkowe zmagania w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. Oba mecze najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej transmitowane będą na internetowej platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Dzięki Pilot WP spotkania Fogo Futsal Ekstraklasy można śledzić z poziomu rozmaitych urządzeń. Oglądanie meczów jest możliwe m.in. na komputerach, smartfonach, telewizorach czy tabletach. Generalnie możliwości jest naprawdę sporo.

Warto pamiętać o tym, że na platformie Pilot WP dostępne są nie tylko transmisje live z Fogo Futsal Ekstraklasy. Znajdziecie tam również zapisy archiwalnych transmisji czy szereg materiałów pobocznych. W specjalnym kąciku kibica pojawiają się między innymi pomeczowe wywiady, skróty meczów czy różne inne materiały zasługujące na uwagę fanów futsalu.

Jeżeli chodzi o piątkowe zmagania w Fogo Futsal Ekstraklasie, to ciekawie zapowiada się przede wszystkim konfrontacja w Gliwicach. Miejscowa Sośnica rywalizować będzie z FC Reiter Toruń. Na parkiecie na pewno zadzieje się sporo! Co prawda gliwiczanie są już pewni spadku, ale mimo to nie zamierzają odpuszczać.

Sośnica obecnie walczy o to, by nie zakończyć sezonu na zupełnym dnie. Wciąż ma na to szanse, a wydaje się, że w starciu z FC Reiter Toruń jak najbardziej może zapunktować. To dlatego, że torunianie w bieżących rozgrywkach prezentują się bardzo mizernie. Co prawda utrzymają się w lidze, jednak generalnie na pewno nie mogą być zadowoleni ze swojej postawy.

Tak naprawdę w Gliwicach może wydarzyć się totalnie wszystko. Za faworyta tego starcia uznawany jest FC Reiter, jednak - podkreślmy to wyraźnie - o końcowym rozrachunku zadecydować mogą totalne detale.

Bardziej jednostronnie zapowiada się konfrontacja w warszawskim Wilanowie. AZS UW Darkomp Wilanów jest ekipą znacznie niżej notowaną od Constractu Lubawa. Co prawda należy spodziewać się tego, że ambitni "Akademicy" będą starali się uprzykrzać życie mistrzowi Polski, ale każdy inny wynik niż pewny triumf Constractu będzie tutaj ogromną niespodzianką.

28. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy - piątkowe mecze (29.03.2024):
SFF KS Sośnica Gliwice - FC Reiter Toruń 19:00
AZS UW Darkomp Wilanów - Constract Lubawa 20:00

ZOBACZ WIDEO: "W boksie byłby rzucony ręcznik". Eksperci bezlitośni dla postawy Estończyków

Czytaj także:
Wszystko jasne. Dlatego Ronaldo nie zagrał w meczu Portugalii
Kolejny zwrot ws. Alvesa. "Wysokie ryzyko ucieczki"


Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×