Czas zamknąć sezon zasadniczy. Sześć meczów jednego dnia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / O piłkę walczą zawodnicy BSF ABJ Bochnia i Dremana Opole Komprachcice
Materiały prasowe / Fogo Futsal Ekstraklasa / O piłkę walczą zawodnicy BSF ABJ Bochnia i Dremana Opole Komprachcice
zdjęcie autora artykułu

W sobotę (20 kwietnia) czeka nas ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Fogo Futsal Ekstraklasy. Tego dnia odbędzie się sześć meczów. Co konkretnie nas czeka?

Czas na ostatnie emocje w Fogo Futsal Ekstraklasie przed fazą play-off. W sobotę (20 kwietnia) na pewno zadzieje się sporo, mimo to że walka o miejsca w play-offach jest już w pełni rozstrzygnięta.

Wszystko zostało wyjaśnione w miniony czwartek. Widzew Łódź pokonał u siebie AZS UW Darkomp Wilanów (4:2) i tym samym pozbawił nadziei ekipę Red Dragons Pniewy. Wielkopolska ekipa w sobotę zagra już tylko o pietruszkę - na pewno zakończy sezon na dziewiątym miejscu.

Ciekawie zapowiada się starcie w Gliwicach. Tam naprzeciwko siebie staną dwie najsłabsze ekipy w Fogo Futsal Ekstraklasie. Walka toczyć się będzie zatem o uniknięcie łatki tej "najgorszej".

Iskry mogą lecieć też w trakcie spotkań Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno czy Dreman Opole Komprachcie - Piast Gliwice. Będzie to przedsmak rywalizacji w fazie finałowej Fogo Futsal Ekstraklasy.

Na pewno warto zwrócić również uwagę na konfrontację w Warszawie. Tam miejscowa Legia będzie rywalizować z dużo wyżej notowanym Rekordem Bielsko-Biała.

30. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy (20.04.2024): Sośnica Gliwice - Jagiellonia Białystok 14:00 Red Dragons Pniewy - Ruch Chorzów Futsal 16:00 Dreman Opole Komprachcice - Piast Gliwice 18:00 Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno 18:00 Eurobus Przemyśl - BSF ABJ Bochnia 18:00 Legia Warszawa - Rekord Bielsko-Biała 18:00

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: "Nie wyobrażam sobie tego". Lewandowski wprost o polskim szkoleniu

Czytaj także: > Kuriozum w Niemczech. "Nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe"Wisła Kraków ratowała się w końcówce. Jedno z marzeń oddala się

Źródło artykułu: WP SportoweFakty