Gdzie obejrzeć Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno? Czy będzie stream online?

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Constract Lubawa jest głównym kandydatem do złota
Materiały prasowe / / Constract Lubawa jest głównym kandydatem do złota
zdjęcie autora artykułu

Dwa mecze półfinałowe nie wystarczyły, by wyłonić finalistę Fogo Futsal Ekstraklasy z pary Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno. Czas na trzeci pojedynek, który będzie transmitowany w Pilot WP.

W tym artykule dowiesz się o:

Pierwszego finalistę Fogo Futsal Ekstraklasy 2023/2024 już znamy. O złoty medal mistrzostw Polski powalczy Rekord Bielsko-Biała. Bielszczanie najpierw pokonali gliwickiego Piasta 4:2, a następnie rozprawili się z tym zespołem 7:3. Śmiało można stwierdzić, że zespół Chusa Lopeza dość pewnie awansował do najważniejszych zmagań w sezonie.

Co pozostaje Piastowi Gliwice? Ten zespół teraz może się skupić już tylko na przygotowaniach do starć o trzecie miejsce. Na pewno nie taki był cel ekipy prowadzonej przez Orlando Duarte. W Gliwicach z pewnością odczuwają spory niedosyt, ale cóż - taki jest futsal.

Jeżeli chodzi o drugą parę półfinałową, to zespół GI Malepszy Arth Soft Leszno nadspodziewanie mocno postawił się Constractowi Lubawa. Pierwszy pojedynek tych dwóch drużyn zakończył się triumfem leszczynian 2:1. Zwycięstwo GI Malepszy Arth Soft wyszarpał w samej końcówce, więc można mówić o niesamowitej dramaturgii.

Drugi pojedynek, na terenie lubawian, przebiegł po myśli Constractu. Aktualny mistrz Polski wygrał 6:3 i tym samym doprowadził do wyrównania w półfinałowych zmaganiach. Na tym etapie rozgrywek gra toczy się do dwóch zwycięstw, a zatem konieczny będzie jeszcze jeden mecz. Właśnie on zadecyduje o tym, kto awansuje do wielkiego finału Fogo Futsal Ekstraklasy!

Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno transmisja: gdzie, kiedy i o której oglądać?

Trzeci półfinał Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno został zaplanowany na 12 maja 2024 roku. Początek rywalizacji w Lubawie nastąpi o godzinie 18:00. W ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie. Obie ekipy będą stawać na rzęsach, by móc zapewnić sobie miejsce w finale.

Pojedynek będzie transmitowany wyłącznie na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Dzięki temu rozwiązaniu spotkanie zobaczysz z poziomu rozmaitych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, komputery, ale i telewizory. Możliwości jest naprawdę sporo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Oczywiście wyraźnym faworytem tego spotkania jest Constract Lubawa. Każdy inny wynik niż pewny triumf gospodarzy będzie niespodzianką. Leszczynianie jednak na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Skoro zaszli tak daleko, to na pewno zrobią wszystko, by pokazać, że absolutnie nie jest to dziełem przypadku. Z pewnością nie chcą ponownie kończyć sezonu na czwartym miejscu.

Wiadomo już, że leszczynianie potrafią skutecznie stawiać się lubawianom. O tym świadczy choćby fakt, że pokonywali ten zespół w dwóch z poprzednich pięciu pojedynków (5:0, 2:1). Trzykrotnie zwyciężali zaś zawodnicy Constractu (6:3, 5:1, 3:1). Jak będzie tym razem? Czas pokaże. Na pewno warto obejrzeć konfrontację w Lubawie. Nudno nie będzie!

Czytaj także: Siedem chudych lat. PKO Ekstraklasa czeka na polskiego króla strzelców Kiedyś znał go każdy w Polsce. Nie uwierzysz, czym się dziś zajmuje

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Siadło idealnie! Bramkarz nic nie mógł zrobić

Źródło artykułu: WP SportoweFakty